2015-2016 навчальний рік

 

У лютому 2016 року викладач спецдисциплін.   «Слюсар з ремонту автомобілів,газозварник, рихтувальник кузовів»  Олексієнко Р.Г провів відкритий урок у групі № 15  «Спеціальна технологія слюсаря з ремонту автомобілів». Метою уроку було повторення матеріалу з тем: «Загальна будова автомобілів»; «Двигун»; «Кривошипно-шатунний механізм»; «Газорозподільний механізм»; «Система охолодження»; «Система мащення»; «Система живлення»; «Електрообладнання» з метою розширення, поглиблення, закріплення знань учнів із наступною перевіркою та аналізом якості цих знань. Учні показали своє вміння  формувати раціональне та технічне мислення; уміння та навички технічних завдань; уміння аналізувати та характеризувати автомобільні прилади. Урок дав змогу перевірити дотримання учнями правил техніки безпеки; призвичаїв до культури поведінки спілкування.

 

   

 

У лютому 2016 року у групі30 відбувся відкритий урок з інформатики «Застосування POWER POINT для виконання проекту»,  який провела викладач Марченко К.А.  

Метою уроку було ознайомлення  учнів зі способами створення презентації за допомогою програми  POWER POINT; формування навичок роботи зі вставкою та редагуванням тексту, малюнків. Такі уроки допомагають   виховувати пізнавальний інтерес до предмета, естетичні смаки та творчі здібності учнів.

 

           

 

10 грудня  - відзначається  День прав людини на пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

         З цієї нагоди у Дзержинському професійному ліцеї викладач правових знань Алексютін А.А.   провів відкритий урок «Права людини».

Метою уроку було: показати учням, що кожна людина є цінною, незалежно від статі, мови, релігії, кольору шкіри; виховувати почуття гідності, уміння поважати інших; дати можливість зрозуміти, що ми всі різні, неповторні, відчути себе як особистість серед інших; навчити встановлювати стосунки на доброзичливій, толерантній основі.

         У ході уроку учні з'ясували суть поняття «права людини» і «свободи людини»; опрацювали міжнародні правові документи щодо прав людини і прав дитини; ознайомилися з механізмом захисту прав людини; розкрили особливу роль прав і свобод людини у відносинах людини і держави, значення захисту прав людини і громадянина; розвили вміння аргументовано обстоювати власну точку зору, працювати в групі; виховувати активну політичну позицію .

 

          

У грудні викладач спецдисциплін Злобіна О.В. провела відкритий урок у групі 20 «Кухар, калькулятор» за темою «Кулінарна характеристика заправлених юшок».  Форма проведення уроку – семінар з елементами проблемності. Готуючись до нього, учні робили дослідження з проблемних питань, а висновки та пропозиції оформляли у вигляді презентацій. Активну участь взяли учні Чорнобиль Даря, Батуринець Ганна, Назаренко Катерина.

            

У листопаді у групі 20 відбувся відкритий урок з математики «Тригонометричні функції», який провела викладач математики та інформатики Марченко Ксенія Анатолівна . Урок проводився у формі гри, де учні будували графіки тригонометричних функцій, повторювали основні формули та методи рішення тригонометричних рівнянь. Викладачем були використані такі інноваційні  технології як «Знайди помилку», «Доміно», «Морський бій» та інші. Саме використання таких технологій допомогло викладачу створити умови для підтримки інтересу до вивчення математики, а учням легко справитися з усіма завданнями.

         

У листопаді у групі №19 відкритий урок провів викладач спецдисциплін «Організація обслуговування в ресторанах» Назаренко В.В. Учні вивчали види меню, послідовність розміщення страв, закусок. У ході уроку учні зясували поняття меню, види меню, вимоги до оформлення меню. Найактивнішими учасниками уроку були учні гр.№19 Завідей Анна, Листопад Олеся, Коробко Дмитро, Решетова Єлизавета. 

          

 

У жовтні викладач фізики Макаренко І.М. у групі №10 провела відкритий урок «Другий закон Ньютона. Інертність. Маса», на якому учні ознайомилися з біографією вченого І.Ньютона, усвідомили зміст поняття другого закону Ньютона. На уроці учні проводили демонстраційні експерименти, усно  та  письмово розвязували задачі.

         

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.