2014-2015 навчальний рік

У травні 2015 р.  викладач історії  Дмитрова Г.Л. провела відкритий урок «Україна в роки Другої Світової війни» у групі №20, який розширив, удосконалив та систематизував знання та навички в учнів з цієї теми.  

Учні навчилися визначати по фото історичну  постать та характеризувати її та її діяльність; визначати за плакатом та картою події та місце зображені на них. Урок проводився у форматі телевізійної гри «Найрозумніший».

          

 

У березні викладач української літератури Яценко О.О. провела відкритий урок «Василь Стус як символ незламного духу, збереження людської гідності» у групі №30. Учні виразно читали вірші, аналізували їх. На уроці були порушені важливі проблеми, які хвилюють молодь і сьогодні: проблема вибору, формування себе та інші.

          

 

У грудні 2014р. у Дзержинському професійному ліцеї пройшов відкритий урок, присвячений 21-й річниці Збройних Сил України.Цей урок провів викладач фізичної культури Частокол Ю.Л. Змагалися учні груп №25 та 29. 

                  

 

У ході уроку було продемонстровано:

    · Цікаві конкурси та розваги

    · Спортивні силові змагання

    · Показові виступи юнаків

    · І, звичайно ж, вітання від дівчат.

 Збройні Сили є необхідним атрибутом держави і виконують її найголовнішу - захисну - функцію. Сьогодні строкова військова служба відповідно до Конституції та Закону України “Про загальний військовий обов'язок” є почесним обов'язком кожного громадянина .

 

У листопаді 2014 р. пройшов відкритий урок, який провела майстер виробничого навчання групи № 10 Берегова І.Ю. за темою «Приготування котлетної маси з риби та напівфабрикатів з неї».

 

Метою уроку було формування умінь та навичок з приготування котлетної маси з риби та напівфабрикатів з неї (котлети, биточки) з дотриманням якості в роботі. Такі уроки виховують в учнів почуття відповідальності за якість виконаної роботи, вміння працювати в команді.

                       

                                           

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.