2013-2014 навчальний рік

 У березні 2014 року у Дзержинському професійному ліцеї пройшли відкриті уроки:

У групі № 19 зі спеціальності "Бармен, офіціант" відкритий урок провела викладач спецдисциплін Водоп'ян С.Є.

 

                                             

                                     

 

У групі № 30 відкритий урок провела майстер в/н Зарубіна Н.В. за темою "Приготування солодких соусів". На уроці учні готували млинці та подавали їх з шоколадним, ванильним та карамельно-апельсиновим соусами. Усі страви були оформлені відповідно до сучасних вимог кулінарного мистецтва.

 

 

                                                          

 

У групі № 27 відкритий урок провела майстер в/н Ржакова Л.І. за темою "Опорядження поверхонь декоративними спеціальними штукатурками, спеціальними сухими штукатурками, розчинами на основі сухих штукатурних сумішей" з метою удосконалення навичок і умінь нанесення розчину на поверхню з різною фактурою.

 

                                                            

 


У лютому  2014 року у Дзержинському професійному ліцеї
пройшли відкриті уроки:
 
 

У групі № 15 і 32 бінарний урок провели викладач спецдисциплін КУРГАНОВ В.Д. і майстер в/н КУРГАНОВА О.П. за темою «Комплексні слюсарні роботи», «виготовлення металевої конструкції з елементами художньої ковки».

Метою уроку було сформувати в учнів професійних умінь та навичок, привити учням любов до обраної професії.

 

                                                       

 

 ВІДКРИТИЙ УРОК ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ у групі 21 зі спеціальності «Штукатур, лицювальник-плиточник 2 розряду» провела майстер в/н ДЕХТЯР Т.В. за ТЕМОЮ : РОЗБИРАННЯ ОБЛИЦЮВАННЯ З КЕРАМІЧНИХ ПЛИТОК.

МЕТОЮ УРОКУ БУЛО СФОРМУВАТИ В УЧНІВ УМІННЯ ПРАВИЛЬНОГО ВИКОНАННЯ ОКРЕМИХ ПРИЙОМІВ РОЗБИРАННЯ ОБЛИЦЮВАННЯ З КЕРАМІЧНИХ ПЛИТОК ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ІНСТРУКЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ КАРТИ І ПРАВИЛ ОХОРОНИ ПРАЦІ. ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗНАННЯ В РІШЕННІ НОВИХ ПІЗНАВАЛЬНИХ І ПРАКТИЧНИХ ЗАДАЧ.

 

 

 

                                                        
 

 У групі № 32 викладач спецдисциплін ШЕВЧЕНКО Л.П. провела відкритий урок-проект «Самостійне виконання зварних конструкцій», на якому учні самостійно виконували зварні роботи, використовуючи набуті знання, уміння й навички

 

                                     

                               

  

Відкритий урок з української літератури у групі № 20 провела викладач ЯЦЕНКО О.О. за темою «Шістдесятництво» як явище культурологічне й соціальне. Симоненко. Творча біографія митця. Традиційність його лірики. Образ України, громадянський вибір поета.

 Метою уроку було показати формування ідейно-естетичних поглядів Василя Симоненка, визначити основні теми творчості поета, розвивати в учнів навички аналізу поетичних творів, досягти конструктивного та творчого рівня якості знань, збагатити та розширити словарний запас; збільшити комунікативні властивості мови.

 

                  
 
Відкритий урок у групі "Штукатур"
 

Майстри групи №17 провели відкритий урок «Відпрацювання прийомів нанесення розчину, розрівнювання та затирання штукатурного шару» з учнями І курсу.

Метою уроку було навчити учнів прийомам нанесення розчинової суміші на поверхню, розрівнювання та затирання накривочного шару, формування готовності до оволодіння новою технікою та технологією виробництва.

  Урок проводили досвідчені фахівці, майстри виробничого навчання Мацай Н.Н. і Бойко З.В.    Такі уроки спрямовані виховувати повагу учнів до обраної професії.

 

   

 

2012-2013 навчальний рік

 

Майстер виробничого навчання ПТНЗ Донеччини

ділиться своїм досвідом.

     Представлення педагогічного досвіду роботи майстра виробничого навчання за методичною проблемою «Впровадження інноваційних технологій у підготовку професії «Електрогазозварник» розпочалося з відеоролика «Візитна картка майстра». На високому методичному та професійному рівнях проведено відкритий урок з учнями ІІІ курсу з професії «Електрогазозварник» за темою уроку «Зварювання решітчастих конструкцій».

Урок-конкурс складався з теоретичного та практичного етапів, на яких педагог вдало продемонструвала нестандартні форми та методи роботи з учнями: рольові ігри, вікторина, тестові картки-завдання (з дисциплін професійно-теоретичної підготовки); використовувала методику вирішення проблемних ситуацій метою вдосконалення практичних вмінь та навичок.

Представники навчально-методичного центру ПТО та педпрацівники ліцею відмітили високий рівень професійної підготовки майстра виробничого навчання Ткаченко Ірини та стійкий інтерес учнів до обраної професії.

 

                  

Провела відкритий урок та позакласний захід викладач інформатики та математики Шмаль С.А. з педагогічною проблемою «Впровадження інтерактивних технологій на уроках математики та інформатики».

Тема уроку: "Радіанна міра кутів і дуг".

 

                   
                  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.