УМОВИ КОРИСТАННЯ ЧАТОМ

    Дані Умови регулюють умови використання пропонованих послуг відкритого чату сайту ДПЛ.


• Входячи до Чату уперше, Користувач повідомляє без права відкликання, що він повністю прочитав, зрозумів і прийняв Умови використання і відповідає віковим критеріям використовуваного Чату.


• Користувач зобов'язується у ході реєстрації повідомляти про себе достовірні, актуальні і повні відомості згідно з реєстраційним формуляром. Він не вправі передавати право користування іншим особам. Користувач зобов'язаний ретельно зберігати дані для входу, щоб не передавати їх третім особам і охороняти їх від неправомірного доступу третіх осіб. Користувач несе відповідальність за кожне використання свого профілю. Таким чином, кожна безпосередня послуга через профіль Користувача здійснюється після введення даних для входу за рахунок того Користувача, якому надано відповідний профіль. Користувач також несе відповідальність за те, щоб через його профіль особисто або третіми особами не передавалися і не зберігалися заборонені матеріали, та за будь-яке інше порушення даних Умов використання. Користувач зобов'язаний негайно розпорядитися про блокування профілю електронним листом на адресу адміністрації, якщо дізнається про доступ третіх осіб до його даних для входу. Користувач бере на себе ризик і витрати від незаконного використання свого профілю третіми особами до моменту, коли він доказово розпорядився про блокування облікового запису.


• При використанні Чатів Користувач зобов'язаний дотримуватися всіх законів та інших приписів країни, у якій він знаходиться, особливо всі авторські права, положення про охорону товарних знаків, права на твори творчої праці, а також права особистості.
Користувач несе повну і особисту відповідальність за матеріали, що завантажуються ним у Чаті, і знімає з адміністрації ДПЛ будь-яку відповідальність за претензії третіх осіб, які пов'язані з цими матеріалами. Якщо матеріали не були створені Користувачем поодинці, а належать повністю або частково третім особам, він має право завантажувати або зберігати їх в Чатах виключно за умови попередньої видачі згоди на використання з боку всіх порушених третіх осіб. Це, відповідно, має силу, якщо матеріали запозичені зі сфери особистого життя третіх осіб та (або) зачіпають її та (або) право на відмову від публікації власних зображень і (або) інші права особистості (особливо, якщо фотографії або відео зображують людей в особистих, особливо інтимних ситуаціях) або якщо можливо, що зображені особи не згодні з завантаженням або збереженням зображень (відео) в одному з Чатів. Завантажуючи та (або) зберігаючи матеріали, Користувач гарантує, що він отримав від порушених осіб всі необхідні дозволу або згоди на їх використання.


• Користувач визнає, що Чат може при певних обставинах містити небажані особисто для нього матеріали.


• Заборонено обманювати інших учасників Чату і докучати їм. Користувачам заборонено поширювати через Чат комерційні оголошення, рекламні матеріали, а також будь-які матеріали для просування товару або послуги на ринок.


• Користувач зобов'язаний дотримуватися правил Чату і дотримуватися їх у будь-який час.


Припустимі і неприпустимі матеріали


      Адміністрація надає користувачам Чат як віртуальний форум, який використовується для знайомства з новими людьми, обміну повідомленнями та іншою інформацією, а також для відстеження дискусій і участі в них. Адміністрація надає велике значення безпеки і привітності Чату як місця взаємної поваги для всіх користувачів. Щоб забезпечити це, користувачам забороняється ображати інших користувачів і вживати непристойні та інші образливі вирази. Також заборонена вставка і поширення протизаконних і неприпустимих згідно з даними Умовами матеріалів, особливо порнографічних, нацистських, образливих, расистських, ксенофобських, принизливих, в особливості сексистських, блюзнірських, що дискримінують, що дискредитують, політично екстремістських або аморальних. Це має силу особливо по відношенню до матеріалів, що закликають до тероризму або іншим злочинним і протизаконних дій або тим чи іншим чином схвалюють такі дії. Для захисту авторських або інших прав на інтелектуальну власність, а також правових норм, що охороняють інтелектуальну власність в економіці, Адміністрація вказує на заборону будь-якого використання матеріалів, порушує права третіх сторін.


Дотримання авторських та інших прав охорони інтелектуальної власності


Адміністрація має право в будь-який момент без попереднього повідомлення та (або) без згоди Користувача видаляти матеріали, якщо у неї є враження, що користувальницький контент порушує права третіх осіб або неприпустимий з якоїсь іншої причини. Дане право на вилучення матеріалів у будь-який час не залежить від фактичного наявності прав образливі або неприпустимих матеріалів.

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.