Професія «Штукатур, лицювальник-плиточник» одна з найцікавіших будівельних професій, вона  займає особливе і дуже помітне місце серед інших.

Ця професія має дуже довгу і цікаву історію. Зразки праці  древніх часів дійшли до наших днів.

       Наша мета зробити професію популярною серед молоді, серед тих, хто вже зробив або ще стоїть перед професійним вибором. Фахівці використовують сучасні будівельні матеріали та технології. Кріплять на різні поверхні кольорові цеглини, шматочки мармуру, скла за допомогою цементу, мастики та ін.. Такі поверхні будівель мають привабливий вигляд, підвищуються їхні довговічність, гігієнічні та експлуатаційні властивості. Лицювальники-плиточники оздоблюють керамічними, скляними, азбестовими та іншими плитками фасади будівель, мости, сходинки, стелі, стіни внутрішніх приміщень.

 

УМОВИ РОБОТИ

Штукатур, лицювальник-плиточник працює у закритих приміщеннях та зовні. Робота змінна. Виробничі операції монотонні і вимагають повторення рухів, суттєвого статичного і динамічного напруження. Професією можуть оволодіти як жінки, так і чоловіки.

РИНОК ПРАЦІ

Фахівці працюють в основному на нежитлових об’єктах: таких, як школах, лікарнях, офісах. Частина  працює приватно, надаючи послуги у сфері  житлового будівництва. Професія поширена по всій країні. 

 

ПЕРСПЕКТИВИ

Просування по службі пов’язане з рівнем кваліфікації фахівців. Розвинення художніх і естетичних смаків, творчого мислення сприятиме успішній кар’єрі, виконанню замовлень, підвищенню морального і матеріального задоволення працею.

 

Наша мета і завдання: випустити конкурентоспроможного фахівця

 

   

   

 

 

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.

Наші досягнення

 

 

Наші партнери

 
 

Ваша IP адреса

Дізнайся про свій IP

 

ДОДАТОК ДЛЯ СМАРТФОНІВ

   ЗАВАНТАЖИТИ