Дзержинський професійний ліцей бере свій початок з жовтня 1940 року, коли було засновано ремісниче училище №11 (РУ №11) м. Дзержинська. Першим директором училища був В.О.Романенко, який у 1942 році пішов добровольцем на фронт і там загинув. 40 учнів разом із директором та медпрацівниками в роки війни були евакуйовані в Казахстан для продовження навчання. Після війни з 1943 по 1949 роки училище готувало спеціалістів для роботи на шахтах. Серед перших випускників – В.С. Тарасов, ветеран ВВВ та праці, який у минулому був директором з економіки в/о «Дзержинськвугілля» та депутатом міської ради.

    За період свого існування училище підготувало понад 19 тис. кваліфікованих робітників будівельного профілю та сфери послуг, декілька разів було реорганізовано. Поступово навчальний захід змінював свій облік: удосконалювалися і методи викладання, збагачувалася матеріально-технічна база кабінетів, лабораторій та майстерень. Розширювався перелік професій, серед яких були і машиністи баштових та автомобільних кранів, електрогазозварювальники, муляри, столяри будівельні, теслярі, слюсарі з ремонту та обслуговування автомобілів.

    З 2017 року ліцей перейменовано у Торецький професійний ліцей. Сьогодні директором Торецького професійного ліцею є Чернобровкіна Інна Вікторівна, яка піклується про розвиток матеріально-технічної бази ліцею. Велика увага приділяється професійному зросту інженерно-педагогічних кадрів. У ліцеї працює 38 педагогічних працівників, серед яких 5 викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію, 8 майстрів в/н мають педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І та ІІ категорії». На сьогоднішній день у ліцею навчається понад 340 учнів із професій:

    електрогазозварник, контролер зварювальних робіт;

    кухар, калькулятор;

    офіціант, бармен, буфетник;

   слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів, 

     газозварник;

    штукатур, лицювальник, плиточник;

    перукар, манікюрниця

    Викладачі та майстри в/н на уроках застосовують нові педагогічні технології, методи інтерактивного навчання, знайомлять учнів із сучасними будівельними матеріалами та технологіями. Педколектив ліцею постійно дбає про розширення та вдосконалення навчально-матеріальної бази кабінетів і майстерень. Історія ліцею продовжується… Минуть роки і нові учні своїми ділами продовжать традиції старших поколінь – випускників ліцею.

 

  

 .

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.

Наші досягнення

 

 

Наші партнери

 
 

Ваша IP адреса

Дізнайся про свій IP

 

ДОДАТОК ДЛЯ СМАРТФОНІВ

   ЗАВАНТАЖИТИ