2018-2019 н.р.

08.05.2019 відзначається День пам'яті та примирення. З нагоди річниці перемоги над нацизмом у Європі, і річниці закінчення Другої світової війни, у Торецьку відбулися міські змагання зі стритболу серед навчальних закладів, участь в яких взяла команда від військової бригади 56. Змагання відбулися на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 9 за підтримки військово-цивільної адміністрації міста Торецька та міського управління освіти.

          Команда Торецького професійного ліцею виборола ІІІ місце. Усі команди, які посіли призові місця, отримали командні й іменні грамоти, медалі та кубки. По закінченню спортивних заходів військова частина розгорнула військово-польову кухню та пригостила учасників та вболівальників військовою їжею.

   

1 травня в місті Торецьку відбувся Чемпіонат міста з гирьового спорту. Участь у змаганнях взяли спортсмени з навчальних закладів міста,  зал силових видів спорту «STIMUL»; «Інкор і Ко»; військова частини А0536; Волноваський РДЮСШ. Змагання відбулися на базі закладу загальної

 

 середньої освіти № 3, організатором змагань виступила міська федерація гирьового спорту за підтримки військово-цивільної адміністрації міста Торецька  і міського управління освіти.

         Учень Торецького професійного ліцею Бондар Данило в особистій першості  став переможцем серед юнаків у ваговій категорії  до 70 кг. Переможці та призери змагань відзначені кубками, медалями та дипломами.

                                             

 

ДоВсесвітнього дня здоров’я 05.04.19 у Торецькому професійному ліцеї вперше пройшли змагання по жиму штанги лежачи. В змаганнях прийняли участь усі бажаючі. Оскільки любителів такої спортивної дисципліни виявилося не так багато, для більш справедливого виявлення переможців змагань результат був виведений за допомогою коефіцієнта Wilksa, який служить для порівняння результатів атлетів різних вагових категорій. Змагання проходили в три кола, давалося три спроби для поліпшення свого результату. Таким чином, переможцями стали: ІІІ місце-Бондар Данило (гр.25); ІІ місце - Мартиненко Максим (гр.22); І місце - Борисов Данило (гр.10).

          Переможці отримали грамоти, а за перше місце отримали  солодкий приз. Учні проявили зацікавленість, залишились задоволені такими змаганнями.

   

   

23-24 лютого Покровськ приймавЧемпіонат області з кікбоксингу  Wako серед юніорів та дорослих. За право потрапити до збірної області боролися спортсмени восьми міст.

       Торецьк успішно представили п'ятеро спортсменів з клубу Fitline, які взяли шість перших місць в своїх категоріях. Чемпіоном області серед юніорів став   наш учень ліцею, якій навчається за професією «кухар, калькулятор»  Кирило Нагорнюк, який двічі взяв золото, ставши першим в розділі кік-лайт (63кг) і лоу-кік (63.5 кг).

       Нам є ким пишатися, наш учень увійшов до збірної України.

       Уже навесні спортсмени-чемпіони будуть представляти Донецьку область на Чемпіонаті України з кікбоксингу серед юніорів в Броварах.

   

                                          

Закінчилась  спартакіада Донецької області 2018-2019рр з баскетболу 3х3 серед учнів закладів професійної освіти. Фінальні  змагання  ІІ – етап  відбувся  26 лютого 2019 року у м. Краматорськ, на базі Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища.

         Обласні фінальні змагання з баскетболу проводились  серед п’яти команд, які вийшли  у фінал кожна у своїй зоні. Усі  ігри  були дуже тяжкі та напружені, бо зібрались сильні команди, які мають гарний рівень підготовки та досвід у змаганнях.  

          За підсумками змагань  команда Торецького професійного ліцею посіла  третє  місце, хоча у наших  хлопців був шанс  вибороти і  друге місце. Цій меті завадили   застарілі  травми в основного гравця, який мужньо боровся до кінця змагань, та команда була не в повному складі, хлопці грали без замін, на межі своїх сил .  

                Велика подяка нашим хлопцям: Колодніцькому Данилу - гр.12,  Уржумцеву Андрію – гр.12, Скорику Іллі - гр.25. Ви молодці!

      

Продовжується  спартакіада Донецької області 2018-2019р серед учнів закладів професійної освіти. Торецький професійний ліцей взяв участь  у чергових змаганнях першого етапу Бахмутської зони з настільного тенісу, які відбулися  21 лютого 2019 року на базі Бахмутського центру професійно-технічної освіти №53.

          Спартакіада з настільного тенісу проводиться з метою популяризації тенісу  серед учнівської молоді, підвищення рухової активності учнівської молоді та індивідуальної майстерності спортсменів, виявлення кращих команд серед ЗПО для участі у Всеукраїнських змаганнях, пропаганди здорового способу життя, залучення учнівської молоді до активних занять спортом.

          За підсумками змагань  команда Торецького професійного ліцею здобула друге місце. Треба відзначити, що збірну команду нашого ліцею представили учні першого курсу з особливими освітніми потребами: це Большаков Владислав (гр.16), Кароль Карина (гр.17)  та Шутько Ростислав (гр.25).

   

                                             

Почалась довгоочікуванаспартакіада Донецької області 2018-2019рр з баскетболу 3х3 серед учнів закладів професійної освіти. Перший етап змагань Бахмутська зона відбувся  14 лютого 2019 року на базі Бахмутського центру професійно-технічної освіти №53.

          Спартакіада з баскетболу проводиться з метою популяризації баскетболу серед учнівської молоді, підвищення рухової активності учнівської молоді та індивідуальної майстерності спортсменів, виявлення кращих команд серед ЗПО для участі у Всеукраїнських змаганнях, пропаганди здорового способу життя, залучення учнівської молоді до активних занять спортом.

          За підсумками змагань третє місце посіла команда Бахмутського центру професійно-технічної освіти №53; другоме – команда Бахмутського професійного аграрного ліцею № 147, а перемогу здобули учні нашого Торецького  професійного ліцею, тим самим отримавши собі путівку на  обласні фінальні змагання з баскетболу 3х3  у Спартакіаді Донецької області у місті Краматорськ, які  відбудуться з 26.02 по 28.02.19.

                Побажаємо нашій команді успіху та перемоги!

   

   

Наближається свято день Святого Миколая, яке вже не перший рік на базі Донбаського державного коледжу технологій та управління, при підтримці відділа з питань молоді та спорту військово цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області, та МП "Бродвей" , 15 грудня 2018 року проводилась першість міста з баскетболу серед навчальних закладів, присвячене Дню Святого Миколая.

     У цих змаганнях брали участь команди: Торецького професійного ліцею, Торецького музичного училища, Донбаського державного коледжу технологій та управління, , дитячо-юнацької спортивної школи. Змагання проводилися з метою популяризації баскетболу серед учнівської молоді та пропаганди здорового способу життя.

     Турнір пройшов азартно, на емоціях і без остраху помилок. Під час перерв, для глядачів, та спортсменів були продемонстровані номери від  учениць ОШ-№3, які підготували  спортивні танці, та музикальне училище виступило з естрадними номерами. Також були проведені для учасників змагань, та усіх бажаючих   конкурси індивідуальної майстерності з баскетболу.

     У ході змагань команда Торецького професійного ліцею отримали - ІІ місце. 

     Велику допомогу і підтримку цих змагань надали  керівник військово цивільної адміністрації м.Торецьк Донецької області Руденко Я.Д., директор  МП "Бродвей" Щекочихин С.В., завдяки ним команди-учасники отримали не тільки  командні  грамоти, медалі, а й солодкі призи.

   

   

Шахи - це старовинна індійська настільна розважальна гра , що має давню історію. Як одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту .

         Шахи мають виховне значення: сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії, логічно мислити. Оскільки у грі в шахи виявляються особливості людської особистості, їх використовують як модель для наукових досліджень у психології та педагогіці . Їх також використовують для моделювання систем штучного інтелекту.

         Учні Торецького професійного ліцею дуже полюбляють цю гру, і охоче приймають участь у змаганнях, які проводяться щорічно не тільки по шахам, но і шашкам.  Згідно плану виховних заходив 15.11.2018 року, у ліцеї пройшовтурнір ТПЛ з шахів, та шашок.

У спортивному турнірі взяли участь учні першого, другого та третього курсів. За активну участь у змаганнях із шахів та шашок були відзначені учасники:

І місце - Шутько Ростислав - 25гр. (шахи)

ІІ місце - Пригунов Іван -12гр. (шахи)

ІІІ місце - Місяченко Дмитро – 15гр. (шахи)

І місце - Бондаренко Іван -15гр (шахмати)

ІІ місце - Алексєєнко Юрій - 17гр. (шахмати)

ІІІ місце - Артеменко Максим – 32гр. (шахмати).

Усі переможці  отримали дипломи.

Щиро вітаємо усіх переможців та призерів!  Бажаємо успіхів, добра, творчої наснаги та вдосконалення своїх практичних навичок та майстерності!

   

   

Щороку в жовтні серед учнів  Торецького професійного ліцею проводиться турнір з футболу на перехідний кубок.

Цього, 2018 року,  у турнірі  взяли участь команди  першого, другого і третього курсів та учні пільгової категорії.

Традиційно турнір проходив на спортмайданчику   ліцею з 01.10 по 24.10.2018.

У цьому  турнірі запроваджено перехідний кубок,  яким нагороджується команда-переможець. Хлопці боролися за перемогу, як справжні воїни та захисники. У спортивній боротьбі перше місце виборола команда першого курсу, група №12 «Електрогазозварник, контролер зварювальних робіт».

Саме такі заходи дають можливість учням реалізувати свій потенціал, бо футбол – це улюблена гра серед молоді , яка пропагує  здоровий спосіб життя,  прищеплює любов до спорту та фізичної культури. Такі масові заходи вкотре доводять: молоде покоління охоче займається фізичною культурою та спортом, зокрема футболом.

   

 

Підсумки Відкритого кубку Донецької області (Північна зона) та обласної ДЮСШ

Наприкінці вересня 22-23 числа в м. Бахмут пройшов відкритий Кубок Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків, дівчат (2000-2011 р.н.), а також серед дорослих (Північна зона). Протягом двох змагальних днів за призові місця сперечалися понад 180 спортсменів, які презентували 11 міст Донеччини.

Команда м. Торецька продемонструвала майстерність на високому рівні. До її складу входить учень другого курсу Торецького професійного ліцею за спеціальністю «Кухар, калькулятор» Нагорнюк Кирило, якій посів друге місце у категорії 63 кг. Далі його чекає чемпіонат України, який відбудеться 6-9 жовтня у м. Черкаси. Чекаємо гарних результатів від Кирила.

   

 

       Вже традиційно щорічно Торецький професійний ліцей бере участь у  міських змаганнях у відкритій першості ДЮСШ зі стритболу серед школярів та молоді м.Торецька, присвячених Дню фізичної культури та спорту, де команда професійного ліцею посіла 2 місце.

   

2017-2018 н.р.

2 червня відбулися міські змагання зшахів, присвячені «Дню журналіста України», у яких  команда ТПЛ посіла друге місце. У  особистому заліку Золотухін Ярослав, група 35, посіла друге місце та Попович Андрій, група 35 -  третє місце.

   

Першого літнього дня пройшли традиційні міські змагання серед навчальних закладів зі стритболу, присвячені «Дню захисту дітей». Команда баскетболістів Торецького професійного приймала активну участь у яскравих змаганнях та цікавих конкурсах баскетбольної майстерності. Таким чином хлопці підвисили наприкінці навчального року не тільки професійні знання з обраної професії а також рівень спортивної майстерності та фізичного розвитку.

            

19.05.2018 проходили змагання з футболу серед студентів навчальних закладів міста Торецьк. Змагання проводились до Дня Європи. Команді футболістів Торецького ліцею вдалося посісти третє призове місце!

   

 

20.05.2018 року проходили змагання з силових видів спорту, приурочених  до 3-х річчя утворення залу пауерліфтингу «STIMUL» У цих змаганнях також взяли участь учні Торецького ліцею з метою фізичної загальної прикладної підготовки. Змагання проводились з трьох видів вправ: армлифтинг,  жим лежачи, станова тяга. Наприкінці дуже потужних та емоційних змагань визначились переможці з кожної вагової категоріі, і учні нашого ліцею у ваговій категорії до 70 кг посіли призові місця: Сисоєв Павло 1 місце, Золотарьов Володимир - 2 місце.

Вітаємо хлопців з перемогою та бажаємо і надалі підвищувати свою силу та витримку, які дуже необхідні у роботі!

   

   

У вівторок 01 травня відбувся Чемпіонат міста Торецька з гирьового спорту. У міських змаганнях, які проходили у будинку творчості, зібрались різні команди. Змагалися представники поліції, шахтарі, солдати ВСУ та представники інших організацій міста,  навіть гості з Волновахи та Констянтинівки, а також учні з різних навчальних закладів, у тому числі змагались   і хлопці з нашого Торецького професійного ліцею.

Змагання проходили у товариській атмосфері, з великим спортивним духом азарту. У результаті напруженої боротьби учням Торецького професійного ліцею вдалося посісти перше командне місце серед навчальних закладів міста!  Варто також із гордістю зазначити, що вихованці ліцею посіли призові місця в особистому заліку серед підлітків 16-18 років. Таким чином Сак Максим гр.35 - 1 місце, Шрам Богдан гр.22, - 2 місце, Золотарьов Володимир гр.27 - 3 місце. Вітаємо хлопців і бажаємо надалі перемагати всі змагання  у житті та праці!

   

27 квітня 2018 року на базі спортивного залу Торецького професійного ліцею відбулися традиційні міські змагання з баскетболу серед збірних команд  під девізом «Головне багатство України – здорова молодь». У змаганнях взяли участь збірні команди Торецького професійного ліцею, Дитячої юнацької спортивної школи та загальноосвітньої школи № 9.

 

Мета проведення змагань:

 

1. Розвиток і популяризація баскетболу серед учнів.

2. Підвищення масовості баскетболу.

3.Організація фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи серед учнів в позаурочний час.

4. Зміцнення здоров’я підлітків.

5. Залучення дітей соціально незахищених категорій  до систематичних занять баскетболом.

6. Виявлення здібних баскетболістів.

7. Популяризація технічно-професійної освіти серед учнів шкіл міста.

 

         В результаті змагань І місце виборола команда Торецького професійного ліцею, ІІ місце – команда ДЮСШ, ІІІ місце – команда загальноосвітньої школи № 9.

 

         Усі учасники залишилися задоволені грою і висловили готовність і надалі брати участь у подібних змаганнях. Будемо сподіватися, що традиція проведення спортивних змагань буде зберігатися і буде збирати ще більшу кількість учасників.

   

26 квітня 2018  року в центральному парку  міста Торецька пройшов традиційний легкоатлетичний крос, присвячений  аварії на ЧАЕС. Підсумки змагань: Камлук Влад – учень 26 групи на дистанції 1500 м  посів 4 місце, серед дорослих учасників змагань.

 

   

З метою пропаганди здорового способу життя у Торецькому професійному ліцеї з 02.04 по 06.04.2018 року було проведено Тиждень фізичної культури.

Робота була спрямована на:

- виховання ціннісної орієнтації та здоровий спосіб життя;

- зміцнення здоров'я;

- придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;

- залучення підлітків до систематичних занять фізичною культурою і спортом;

- виховання колективізму, взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки;

- виявлення сильних спортсменів.

Учні змагались із загальної фізичної підготовки, з шашок та шахів, настільного тенісу, баскетболу.

Таким чином, усі спортивні конкурси та змагання пройшли в товариській атмосфері. Усі команди були нагороджені Почесними грамотами, отримали солодкі подарунки, відмінний заряд бадьорості та море позитивних емоцій.

   

 30 березня 2018 року на території закладу загальної середньої освіти «Художньо – естетична гімназія» відбулись  міські спортивні змагання серед допризовної молоді. У цих змаганнях також активну участь взяла команда із п`яти юнаків ТПЛ.

 

Команди змагались у чотирьох естафетах: крос, спринтерський біг, підтягування на перекладині та метання гранати.

 

На підсумку змагань Сак Максим здобув третє місце у метанні гранати та був нагороджений за це грамотою. Нагороджували переможців представники військової комендатури м. Торецька, Збройних Сил України та військово – цивільної адміністрації міста Торецька Донецької області.

 

Військова комендатура м. Торецька провела для юнаків ознайомлення з військовою амуніцією, засобами особистого захисту та з правилами поводження з ними.

 

Суддівською колегію за результатами змагань сформована команда, яка буде захищати честь нашого міста на обласному етапі змагань серед допризовної молоді у квітні цього року. До складу міської команди увійшли учні ТПЛ: Сак Максим та Золотарьов Володимир. Побажаємо хлопцям подальшої перемоги.

 

                                           

17 лютого в ЗОШ №9 пройшов турнір з настільного тенісу, присвячений  пам`яті тренера з легкої атлетики та інструктора з фізичної культури ОП "Шахта Торецька" Циганкову Володимиру Петровичу.

 

В турнірі змагались хлопці та дівчата з різних учбових закладів міста. Школярі та учні закладів профтехосвіти. У підсумку цікавих та напружених змагань хлопцям ТПЛ вдалося посісти перше командне місце. А також, у особистому заліку, посісти перше, друге та третє місце серед учнів профтехосвіти. Учасники змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами від голови профкома ОП "Шахта Торецька" Чернишовим В.В. Таким чином :

 

1 місце - Батеха Данило гр. 27;

 

2 місце - Мурашов Данило гр. 27;

 

2 місце - Черемісін Владислав  гр.30.

 

   

 

        

26 січня 2018 року у Торецькому професійному ліцеї пройшов турнір з шахів та шашок, присвячений Дню Соборності України. Турнір проводився з метою популяризації інтелектуальних видів змагань, підвищення спортивної майстерності шахістів та шашкістів, виявлення найсильніших спортсменів, стимулювання прагнення учасників до самовираження, самовдосконалення, до здорового способу життя.

         У турнірі змагались 30 учнів ліцею. Боротьба інтелектуалів розгорнулась дуже напруженою, цікавою та тривала до самого кінця, поки не визначились призери.

Призові місця у інтелектуальних спортивних іграх посіли:      

- з шахів:

1 місце – Золотухин Ярослав - 35гр.;

2 місце –  Габрієлян Андрій - 10гр.;

3 місце – Ганін Вадим - 35гр.;

- з шашок:

1 місце – Нагорнюк Кирилло - 10гр.;

2 місце – Федеров Ілля - 17гр.;

3 місце – Ісраілова Людмила - 10гр.

 

         Усі учасники отримали дуже яскравий заряд позитивних емоцій! Переможці нагороджені грамотами та медалями.

 

   

                    

16.12.17. з метою проведення спортивно-масової  позаліцейної роботи керівником фізичного виховання Торецького професійного ліцею  Частоколом Ю.Л.  була організована участь команди баскетболістів ліцею у міських змаганнях з баскетболу серед навчальних закладів освіти. Змагання були приурочені до Дня Святого Миколая при підтримці ЧП "Бродвей" С.В.Щекотихіна. Змагання проводились по коловій системі серед  п`яті команд. Боротьба розгорнулась дуже напруженою, цікавою, яскравою і тривала до самого кінця змагань! Команді хлопців ТПЛ вдалося посісти третє призове місце. Усі учасники отримали почесні грамоти та солодкі призи - торти!

   

 

08.12.2017 року у  Торецькому професійному ліцеї, пройшли змагання з настільного тенісу. Перш за все вони були присвячені  Дню Збройних Сил України, а також мали таку мету:

   1)пропаганда здорового способу життя; 2) підвищення рухової активності та поліпшення здоров'я учнів; 3)розвиток спортивно-масової роботи; 4) розвиток та популяризація настільного тенісу та підвищення спортивної майстерності; 5)залучення учнів до активних занять спортом в цілому і настільним тенісом зокрема; 6)професійно прикладна фізична підготовка;7) виховання спортивних принципів та якостей характеру у підростаючого покоління.

У першості ліцею з настільного тенісу прийняло участь 30 учнів. Змагання проводилися за олімпійською системою, учасники першого кола визначились шляхом жеребкування, далі – по сітці. Загалом змагання пройшли у три кола, півфінал та фінал. Боротьба розгорнулась дуже напруженою та цікавою і тривала до самого фіналу, поки фіналісти не визначили хто з них найкращий! Таким чином, перемогу серед 30 учнів ліцею, отримали :

1місце - Мурашов Данило гр. 27;

2місце - Агафонов Ігор гр.25;

3місце - Батеха Данило гр. 27;

Усі учасники змагань отримали дуже великий заряд позитивних емоцій, наснаги, підвищили свою майстерність та витримку! Переможці отримали заслужену нагороду!

   

         13 жовтня пройшли спортивні змагання серед учнів ТПЛ "Козацькі розваги" до дня захисника України.

Метою змагань було зміцнення здоров`я підлітків, підвищення масовості фізкультурно - оздоровчої діяльності учнів та здорового способу життя. У змаганнях взяли участь дві збірні команди хлопців ТПЛ. У кожній команді було по п`ять учасників.

Хлопцям було запропоновано пройти через естафети, силові вправи, поєдинки та конкурс малювання. Всі, як справжні козаки, з цими випробуваннями впоралися, отримали дуже великий емоційний заряд, та підвищили рівень фізичного розвитку та навичок.

Наприкінці змагань хлопці отримали грамоти та солодкі призи, а також привітання від військовослужбовців, які входили у склад журі.

   

                   

У Краматорську пройшли Обласні патріотичні ігри, приурочені до Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва.

11 жовтня взяли участь у спортивних змаганнях команди козаків з усієї області. Серед учнів професійно-технічних навчальних закладів брала участь команда Торецького професійного ліцею.

Для хлопців це були перші змагання такого рівня, але вони дуже впевнено виступили та підвисили свій рівень фізичного розвитку, отримавши багато позитивних емоцій. Види спорту, з яких змагались хлопці: перетягування канату, естафети, підняття гирі та багато конкурсів - все це "Козацькі забави"- формування козацької відваги та здорового способу життя!

             

Команда Торецького професійного ліцею 09 вересня  посіла ІІ (друге) місце у відкритій першості ДЮСШ зі стритболу  серед школярів та молоді м. Торецька, присвяченої Дню фізичної культури та спорту та з нагоди Дня народження газети "Дзержинський шахтар".  

   

1червня пройшли традиційні міські змагання серед навчальних закладів зі стритболу, присвячені «Дню захисту дітей». За підсумками змагань команді ДПЛ вдалося посісти І місце.

   

2 червня відбулися міські змагання з шахів, присвячені «Дню журналіста України». У результаті боротьби серед юних шахістів команда ДПЛ посіла перше місце серед закладів профтех. освіти.  У  особистому заліку Гамаюн Артем гр. 22 посіл перше місце.

   

У середині липня фінішував черговий відкритий чемпіонат міста з міні-футболу. Протягом двох місяців щосуботи на поле виходили представники 8 команд, щоб визначити найсильнішого.За третє місце вийшли позмагатися на полі команди ДПЛ (профліцей) та "Олімпік" (Щербинівка). Гра вийшла цікавою, хоч і досить рівною.

Багато боротьби і небезпечних моментів біля обох воріт. Але першими рахунок у матчі відкрили гравці ДПЛ. Радість від забитого гола була недовгою, один м'яч "Олімпік" відіграв практично відразу. По ходу гри команди ще раз обмінялися голами. Остаточно все стало на свої місця за десять хвилин до закінчення матчу, і фінальний свисток зафіксував перемогу ТПЛ - 6:3.

 

    

 

2016-2017 н.р.

Зал пауерліфтингу «STIMUL» провів відкриті змагання з класичного пауерліфтингу, приурочені 2-річчя його відкриття.

            Захід передбачав змагання в трьох вправах: присідання зі штангою, жим штанги лежачи та станова тяга. Участь взяли 17 осіб в 5-ти вагових категоріях: 2 легкі (46-59 кг і 59,1-67 кг), 2 середні (67,1-76 кг і 76,1-88 кг) і важка (88,1 -117 + кг). Переможець визначався за сумою результатів, що складаються з максимально взятого ваги в вищевказаних вправах.

            У першій найлегшій ваговій категорії перемогли студенти дзержинського професійного ліцею - Родик Михайло - з результатом 225 кг у сумі з 3 вправ. Друге місце зайняв Коваль Владислав.

            У другій найлегшій ваговій категорії срібло дісталося Сисоєву Павлу.

   

 

Одним із головних напрямків виховної діяльності ліцею є виховання громадянсько-патріотичних якостей  у учнів. Для реалізації цієї мети систематично організовуються заходи, які несуть цивільну, і військово-патріотичну спрямованість.

Заходи військово-патріотичного виховання, присвячені Дню Перемоги, які проводяться щорічно, покликані формувати емоційно-вольові якості громадянина – патріота України, підвищувати рівень фізичної підготовки юнаків, виховувати прагнення до збереження і зміцнення військової, історичної та культурної спадщини.

Військово-патріотичний захід пройшов 05.05.17 в спортивному залі ліцею, якій був насичений різноманітними спортивними конкурсами. Учні перших курсів долали з муляжом зброї в руках смугу перешкод. Змагалися на точність у метанні гранати (м'ячиків), і ножів (дротиків для дартсу). Відпрацьовували стрілянину по цілі з автомата, також на час заряджали і розряджали "магазин" з патронами. Імітували перехід по мінному полю, і підносили боєприпаси до зброї. Також на час ховалися в бліндажах. Завершенням конкурсу був танцювальний виступ від 12 групи на військову тематику. І в кінці всього заходу був підведений підсумок, за результатами якого перемогла 15 група. Всі учасники змагань були нагороджені грамотами. Проведений захід показав наступні позитивні моменти:

-учням сподобалися заходи та завдання конкурсів,скрізь був присутній змагальний дух;

-учні показали свої вміння у прикладній фізпідготовці, тактичні знання,показали уміння працювати в команді.

   

                      

 

26 квітня 2017 року в центральному парку  міста Торецька пройшов традиційний легкоатлетичний крос, присвячений  аварії на ЧАЕС.

Підсумки змагань: Камлук Влад на дистанції 1000 м  посів друге місце.

            

 

 

Головне багатство України – здорова молодь

 

27.04.2017 на базі спортивного залу Дзержинського професійного ліцею відбулися традиційні міські змагання з баскетболу серед  збірних команд під девізом «Головне багатство України – здорова молодь».

 У змаганнях взяли участь збірні команди Дзержинського професійного ліцею, Дитячої юнацької спортивної школи, загальноосвітньої школи № 9, а також команда ветеранів "Освіта".

У першому півфіналі на площадку вийшли учні  Дзержинського професійного ліцею та команда "Освіта". Почалась вперта боротьба за вихід у фінал. Вже з перших хвилин хлопці з команди Дзержинського професійного ліцею зрозуміли , що  їм буде не легко, адже команда "Освіта"  професійно, впевнено і на високому рівні здобувала перемогу, але це не випадково, тому що до команди входили такі гравці,як директор ДЮСШ Стефаненко Іван Вікторович, міський тренер з баскетболу Горлач Артем Володимирович, а також вчителя фізичної культури міських шкіл. Таким чином команда "Освіта" у  півфіналі здобула впевнену перемогу.

 У другому півфіналі зустрілися команди Дитячої юнацької спортивної школи та загальноосвітньої школи № 9. Гравці обох команд показали яскраву гру.  До кінця не було відомо, хто ж переможе. Але перемога все ж таки була здобута  та фінал вийшла загальноосвітня школа № 9.

         У фіналі перша зустріч відбулась між гравцями команди ДЮСШ та команди "Освіта".  Почалась дуже емоційна боротьба з підтримкою вболівальників, але команда "Освіта"  впевнено здобула перемогу.

Друга зустріч фіналу пройшла між командами Дзержинського професійного ліцею та загальноосвітньою школою № 9. Хлопці обох команд майже грали на рівних.  Але  останні секунди таки вирішили підсумок фіналу, команда  Дзержинського професійного ліцею здобула перемогу.

У результаті змагань І місце виборола команда Дзержинського професійного ліцею, ІІ місце – команда загальноосвітньої школи № 9, ІІІ місце – команда ДЮСШ.  Команда "Освіта"   посіла почесне І місце серед ветеранів та майстрів спорту з баскетболу,  продемонструвавши усім майстер -  клас!

У ході змагань проводилися також конкурси індивідуальної майстерності, на яких відзначилися учні ліцею Сак Максим та учень ЗОШ № 9 Бондаренко Олександр.

Таким чином змагання пройшли у дуже товариській атмосфері.

 Усі команди були нагороджені Почесними грамотами, отримали солодкі подарунки, відмінний заряд бадьорості та  море позитивних емоцій.

   

                                          

 

19 лютого 2017 р. в ЗОШ №9 відбувся міський турнір з баскетболу під девізом "Спорт і труд поруч ідуть" за підтримки шахти імені "Святої Матрони Московської" в якому команда баскетболістів ДПЛ посіла друге місце. У кінці турніру хлопців нагородили пам'ятними грамотами та солодкими призами. Призи вручали секретар Торецької міської ради Ю. Н. Євсіков і виконуючий обов'язки директора шахти імені "Святої Матрони Московської" А. В. Артюшкін.

   

До Дня Збройних Сил України

05 грудня у Дзержинському професійному ліцеї пройшли змагання серед учнів, присвячені Дню Збройних Сил України.

На старт вийшли 2 команди: група 12 - електрогазозварників і група 15 - автослюсарів. Кожна команда складалася з 5хлопців. Програма змагань була досить насиченою. Першим завданням було представлення команд. Командам були запропоновані цікаві, іноді дуже непрості конкурси такі як: 1) пересування на полі бою, 2) комплексна вправа на силу, 3) одягання протигаза, 4) армійський жим, 5) перетягування канату, 6) накладання джгута, 7) перев`язка, 8) накладання шини.

Усі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники та глядачі стежили за перебігом подій і дуже переживали. Спортивний запал і бажання домогтися перемоги для своєї команди захоплювали хлопців настільки, що вони не помічали того, що відбувається навколо. Всі старалися з усіх сил бути першими. Протягом змагань фортуна неодноразово переходила на бік вправнішої команди. Зрештою,  перемогу виборола команда групи 15- автослюсарів, друге місце посіла відповідно команда групи 12 - електрогазозварників. Хлопці зрозуміли: щоб завоювати перемогу – мало бути просто фізично сильним. Необхідно при цьому володіти достатньою рішучістю, силою волі, бути організованим і зібраним, спритним і кмітливим.

Усі команди були нагороджені Почесними грамотами, отримали подарунки і відмінний заряд бадьорості, і море позитивних емоцій. Але ж головним досягненням для хлопців, які приймали участь у змаганнях, стало те, що вони підвисили свій рівень фізичного розвитку, здоров`я, готовності до надзвичайних ситуацій, наданні першої допомоги, а також прийти на допомогу іншим, коли вона буде потрібна. Бути сильними, спритними, рішучім – це вимога часу.

   

 

19.01.2017 року у Дзержинському професійному ліцеї пройшли змагання з шахів і шашок, присвячені Дню соборності України. У ході напруженої  інтелектуальної боротьби визначилися переможці:

Шахи:

1 місце - Гамаюн Артем гр. 22

2 місце - Артеменко Максим гр.12

3 - Попович Андрій гр.25

Шашки:

1 місце - Анисимов Роман гр.35

2 місце - Щербина Сергій гр.30

3 місце - Куликов Роман гр.25

   

   

   

 

До дня Святого  Миколая у Торецьку відбулись змагання з баскетболу  серед навчальних закладів при підтримці ЧП «Бродвей»  С.В.Щекотихіна, які проходили з 13 по 19 грудня 2016 року в спортивному залі Донбасського Державного коледжу.

     Змагання проводились з метою популярізації баскетболу серед населення, та пропоганди здорового способу життя, виявлення сильніших команд міста у 2016 році.

    У змаганнях приняли участь усі навчальні заклади міста, також і Дзержинський професійний ліцей виставив свою команду у складі учнів 1-3 курсів навчання, це:

1.     Анісімов Роман –гр.35

2.     Полухін  Єдуард – гр.35

3.     Ситнік Владислав – гр.32

4.     Габ Сергій – гр.22

5.     Діденко Данило – гр.25

6.     Лисак Антон – гр.15

7.     Сак Максим – гр.15

   Загострення пристрастей відбулись 19 грудня, коли команди змагалися за призові місця. Наші учні змагались мужньо, показали динамічну і цікаву гру і посіли 3 місце.

   По закінченню змагань команди отримали грамоти,  торти і від спонсору кожен гравець отримав флаєр  на відвідування розважального центру «Бродвей».

   

12 листопада завершився міський чемпіонат з міні-футболу, у якому команда футболістів ДПЛ взяла активну участь. Чемпіонат пройшов у 7 турів. Футболістам ДПЛ довелося не просто. Але в підсумку змагань хлопці підвищили свій рівень майстерності гри. Вони знову готові до нових футбольних баталій.

 

   

 

   

 

З метою пропаганди здорового способу життя, відповідно до плану спортивних заходів Дзержинського професійного ліцею на 2016-2017 навчальний рік, був проведений Тиждень з фізичної культури.

     Робота була спрямована на: 

-         виховання ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;

-         зміцнення здоров'я;

-         придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;

-         залучення підлітків до систематичних занять фізичною культурою і спортом;

-         виховання  колективізму, взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки;

-         виявлення сильних спортсменів.

Результати  спортивних  змагань і конкурсів

17.10. - Змагання з шахів та шашок :

1 місце - Труш  Іван (15гр.)

2 місце - Баранов  Олег (15гр.)

3 місце - Попович Андрей (25гр.)

   

18.10. - Конкурс  на  кращий  малюнок  "Здорове життя"

1 місце - 10 гр.

2 місце - 15 гр.

3 місце - 12 гр.

19.10 - Змагання з футболу;

1 місце - 32 гр.

2 місце - 22 гр.

3 місце - 18 гр.

 

20.10 - Змагання з баскетболу;

1 місце - 15 гр.

2 місце - збірна (гр. : 22,25,32,35,)

 

21.10 - Змагання з настільного тенісу

1 місце - Мурашов Данило (17 гр.)

2 місце - Батеха Данило (17 гр.)

3 місце - Черемісін Владислав ( 20 гр.)

   

   

                      

 

10 вересня відбулися змагання зі стритболу серед навчальних закладів міста, присвячені Дню фізичної культури та спорту України. Команда ДПЛ посіла 2 місце.

   

                                          

 

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.