2015-2016 н.р.

03 липня закінчився традиційний міський чемпіонат з міні-футболу. У чемпіонаті взяли участь 8 команд міста. Команда футболістів ДПЛ серед інших учасників була наймолодшою  як за складом гравців, так і за досвідом гри. Першочерговим завдання команди стало покращення вмінь та навичок гри у футбол, а також вирішення загальних завдань: залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; пропаганда та розвиток дитячого та підліткового футболу; виявлення талановитих і перспективних учнів для комплектування збірної команди ДПЛ для участі у міських змаганнях.

За підсумками змагань, які пройшли у 7 турів, у результаті  напруженої та цікавої боротьби на футбольному полі спортивно-розважального комплексу Шале, усі завдання, що стояли перед командою, були успішно вирішені! Гравець команди ДПЛ Олександр Фісак отримав грамоту та памятний приз від депутата Донецької обласної ради Василя Щербаня. Міським головою Слєпцовим В.Н.  був нагороджений грамотою-подякою Частокол Ю.Л. за активну участь в організації та проведенні міського чемпіонату з міні-футболу серед аматорських команд.

 

   

      

 

31 травня відбулися міські змагання з шахів, присвячені «Дню журналіста України». У результаті напруженої інтелектуальної боротьби серед юних шахістів команда ДПЛ посіла друге командне місце. Склад команди: Попович Андрій, Лунін Ярмаш, Золотухин Ярослав Чернобиль Дарія. У  особистому заліку Чернобиль Дарія посіла перше місце.

   

1червня пройшли традиційні міські змагання серед навчальних закладів зі стритболу, присвячені «Дню захисту дітей». За підсумками змагань команді ДПЛ вдалося посісти І місце. Склад команди: Леонов Віталій, Лунін Ярмаш Попович Андрій, Габ Сергій, Чернишов Сергій.

   

15.05. 2016 р .  пройшли міські змагання з силових видів спорту, приурочені  до річниці створення зали пауєрліфтинга «STIMUL».

Метою та завданнями змагань були:

-         популяризація та розвиток силових видів спорту;

-         пропаганда пауєрліфтинга як виду спорту серед молоді;

-         пропаганда здорового способу життя;

-         підвищення спортивної майстерності;

-         виявлення сильніших спортсменів.

          У змаганнях взяли участь усі бажаючі, не молодше 16 років. Двоє наших учнів взяли участь у турніри. Це Сисоєв Павло, учень групи №12 та Родік Михайло, учень групи №20.

У змаганнях виступила викладач фізичної культури, майстер спорту з пауєрліфтинга та кандидат у майстри з гирьового спорту Проценко Олеся Анатоліївна. Це була  показова участь.

         Змагання проводились у трьох вагових категоріях : легка - від 48-67кг; середня - від 68-87кг; тяжка - від 88-107+. Наші учні разом з викладачем фізичної культури виступали у легкій ваговій категорії.

         Змагання проводились у трьох  дисциплінах: штовхання гирі  за 60 секунд вагою 16кг для легкої категорії ; 24кг -  для середньої категорії; 32кг -  для тяжкої категорії (одна спроба).  Жим штанги лежачи (3 спроби); станова тяга (3 спроби).

          Виявлення переможців відбувалось за діючими правилами змагань з пауєрліфтинга та гирьового спорту за результатами  виконання вправ, шляхом складання результатів у всіх видах. У жимі штанги лежачи та станової тяги зараховувалась одна краща спроба до загальної суми балів.

          У змаганнях взяли участь 25 спортсменів різного віку: від 16 до 66 років. Спортсмени виявилися дуже сильними супротивниками. Наші хлопці у своїй ваговій категорії посіли: 3місце - Сисоєв Павло, 4місце – Родік Михайло. Сисоєва Павла нагородили дипломом та абонементом   на місяць занять у спортивному клубі «STIMUL». Олесю Анатоліївну нагородили дипломом за вклад у розвиток силових видів спорту міста Торецька.

   

 

   

 

26 квітня 2016 року в центральному парку  міста Торецьк пройшов традиційний легкоатлетичний крос, присвячений тридцятирічн ій річниці аварії на ЧАЕС.

Підсумки змагань: Карпінський Євген 2 місце серед дорослих на дистанції 2000 м; Черемісін Владислав 3 місце серед юнаків на дистанції 1000 м.

     

 

Із 18.04.16 по 22.04.16 у Дзержинському професійному ліцеї пройшов тиждень фізкультури.

 Підсумки тижня

Конкурс плакатів:    1 місце – 20 група

                                    2 місце – 15 група

                                    3 місце -  11;12 групи

                                    4 місце – 17 група

       Піонербол:   збірна 20;22 групи             рахунок -  2

                             збірна 10;17;25 групи        рахунок -  0

          Баскетбол :    група 12             рахунок  -6

                                  група 15             рахунок  -6

   Настільный теніс:                 1 місце: Ермилов Ігор- 20гр.

                                                        2 місце: Бахарев Семен – 25гр.

                                                         3 місце: Щетина Олексій – 12гр.

   Шахи:                        1 місце: Попович Андрій - 15гр.

                                          2 місце: Іблієв Богдан – 15гр.

                                          3 місце: Лунін Ярмаш – 15гр.

  Футбол:    збірна  15,20,21            рахунок -3

                        збірна  22,25                рахунок -6

  Футбол: Товариський матч 

 

  Дзержинський гірничий технікум     :1 рахунок

  Дзержинський професійний ліцей     :3 рахунок

 

 Лютий

 17 лютого 2016р. у спортивній залі Дзержинського професійного ліцею відбувся товариський матч з баскетболу серед навчальних закладів міста під девізом «Головне багатство України – здорова молодь», у якому взяли участь команди Дзержинського професійного ліцею, Дитячої юнацької спортивної школи, загальноосвітньої школи №9. Головний суддя змагань - тренер ДЮСШ Горлач Артем Володимирович, секретар – керівник фізичного виховання ліцею Частокол Юрій Леонідович.

Йшла вперта боротьба за вихід у фінал. Хлопці показали яскраву, барвисту гру. До кінця не було ясно, хто ж переможе. Все могло змінитися в останні секунди матчу, тому змагання було інтригуючим видовищем і зібрало чимало глядачів.

У впертій і важкій боротьбі володарем 1 місця стала команда ДЮСШ. Друге місце посіла команда ЗОШ №9. Третє дісталося команді професійного ліцею. У ході змагань проводилися конкурси індивідуальної майстерності, на яких відзначилися учні ДПЛ Коробко Дмитро, Леонов Віталій та учень ЗОШ №9 Олексій Шпортько.

Під час відпочинку між періодами ігри група підтримки виконувала танцювальні номери. Велику підтримку у проведенні матчу надали директор ліцею Чернобровкіна Інна Вікторівна та директор ЗОШ №9 Тихонова Тетяна Олексіївна.

Усі учасники залишилися задоволені грою і висловили готовність і надалі брати участь у подібних змаганнях. Будемо сподіватися, що традиція проведення спортивних змагань буде зберігатися і надалі і буде збирати ще більшу кількість учасників.

Хочеться побажати всім подальших спортивних досягнень.

   

                                         

Вересень 

Змагання зі стритболу серед навчальних закладів до Дня фізичної культури та спорту України. Команда ДПЛ посіла І місце.

   

Листопад

Відкрита першість міста Дзержинська з гирьового спорту команда ДПЛ посіла І місце серед юнаків 16-18 років

     

Грудень

Міські змагання з баскетболу серед навчальних закладів професійно-технічної  освіти.  Команда ДПЛ посіла ІІ місце.

   

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.