2013-2014 н.р.

  Найбільш привабливим заняттям для учнів є спорт. Для проведення занять з фізичної культури, спортивно-масової та оздоровчої роботи в ліцеї є комплексна спортивна база - спортивний зал, стадіон (футбольне поле, волейбольна та баскетбольна площадки), де проводяться змагання, проходять заняття спортивних гуртків та секцій.

            

              

У Дзержинському професійному ліцеї з 5 по 7 квітня пройшли фізкультурно-оздоровчі заходи, присвячені Всесвітньому дню здоров’я, який щорічно відзначається в україні 7 квітня.

         Заходи включили в себе змагання з баскетболу та гирьового спорту, у яких взяли участь юнаки всіх курсів. А також 6-го  квітня навчальний день у нашому ліцеї розпочався з фестивалю ранкової зарядки – «Рух заради здоровя!», де учні завзято виконували всі фізичні вправи.

         Головною метою ранкової зарядки є пропаганда активного способу життя та гармонічного розвитку людини. Спонукати підростаюче покоління до роботи над зміцненням духу та тіла! Показати протест байдужому ставленню до свого здоровя, вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин і тютюнопаління! Тому що ми за здоровий спосіб життя, за сильну та здорову молодь!

 

     

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.