Шановні випускники 2017!

 

Вищі навчальні заклади МВС України проводять набір курсантів на 2017 рік

 

Якщо Ви маєте бажання в подальшому працювати в Національній поліції України, відстоювати та захищати права та законі інтереси громадян, мати гідну заробітну плату та престижний соціальний статус  – заходьте на нижчезазначені  Веб-сайти Вузів МВС, натискайте на банер «Абітурієнти», або «Випускники» та ознайомлюйтесь з умовами та вимогами до вступу:

 

1.                Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (ДДУВС)

www.dduvs.in.ua

2.                Харківський національний університет внутрішніх спав (ХНУВС)

www.univd.edu.ua

3.                Донецький юридичний інститут (ДЮІ) www.dli.donetsk.ua

4.                Національна академія внутрішніх справ (НАВС) www.naiau.kiev.ua

5.                Одеський державний університет внутрішніх справ (ОДУВС) www.oduvs.edu.ua

 

Допомогу у виборі ВНЗ та оформленні матеріалів для вступу, додаткову інформацію про вступ, а також про умови проходження служби в Національній поліції Ви можете дізнатись звернувшись до відділу кадрового забезпечення Торецького відділення поліції, яке розташоване за адресою:      м. Торецьк вул. Дружби 2.

 

27 вересня 2016 року о 15.00 Торецьке відділення поліції проведе «День відкритих дверей» для випускників 2017 року, які мають бажання служити в Національній поліції України, де Вам детально буде роз’яснено умови проходження служби в поліції, принципи діяльності та вимоги до кандидатів на службу, а також буде надано допомогу у виборі навчального закладу МВС України.

Ми чекаємо на Вас за адресою: м. Торецьк вул. Дружби  2 

 

 

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.