29 березня 2018 року

відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня педагогічних працівників Торецького професійного ліцею

 

         Як і щороку, воно проводилось з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогів, росту їх фахової майстерності, розвитку творчої ініціативи, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу, що зумовлює покращення якості освіти. Атестація педагогічних працівників проводилась з дотриманням вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затверджене наказом МОН від 6 жовтня 2010 р. № 930 (зі змінами, затвердженими наказом МОНУ від 08.08.2013 №1135).

У цьому році атестаційним процесом було охоплено 4 педагогічних працівника, серед яких:  Тітова Я.Г. викладач іноземної мови; Рутковський В.С. майстер виробничого навчання  з професії «Кухар,калькулятор»;

Коротков О.С. майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів»; Ткаченко І.М. майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник».

Атестаційна комісія вивчила професійну діяльність педагогів, які підлягали атестації, виявила їхні здобутки та досягнення, об’єктивно та виважено визначила рівень сформованості їх педагогічних вмінь і навичок та оцінила результативність роботи в міжатестаційний період. Слід зауважити, що презентовані  педагогами інноваційні форми і методи роботи, є хорошим підґрунтям для організації навчально-виховного процесу  нашого  закладу.    

Атестаційною комісією ТПЛ було прийнято рішення про відповідність педагогічних працівників займаній посаді, рівень їх кваліфікації та порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня департаменту освіти і науки облдержадміністрації на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії».

 

 

Бажаємо вам

подальших здобутків на педагогічній ниві!

 

 

Методичні засідання Торецького профліцею

На базі Торецького професійного ліцею відбулося

очно-дистанційне засідання обласної методичної секції педпрацівників ЗПО області будівельного профілю

26 жовтня 2017 року на виконання річного плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області на базі Торецького професійного ліцею було проведено очно-дистанційне засідання обласної секції методичного об’єднання педпрацівників закладів професійної освіти області будівельного напрямку підготовки.

Педагогічні працівники ЗПО Маріупольського методичного об’єднання приєднались до заходу дистанційно з використанням програми Skype.

Після відкриття засідання методистом НМЦ ПТО у Донецькій області Ольгою Сержантовою всіх учасників заходу привітала директор Торецького професійного ліцею Інна Чернобровкіна.

На початку засідання методист Ольга Сержантова нагадала учасникам про нормативно-правову базу, документацію викладача і комплексно-методичне забезпечення професії та предмета, наголосивши, що від них в значній мірі залежить якість підготовки сучасних кваліфікованих робітників.

Методист Ольга Сержантова наголосила на необхідності планування роботи педпрацівників у міжатестаційний період і надала рекомендації з оформлення та надання на розгляд Навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Донецькій області методичних розробок та розповіла про впровадження ДС ПТО на модульно-компетентісній основі, які суттєво відрізняються від старих традиційних стандартів. Сьогодні роботодавець вже не бажає «доучувати» випускника у себе на підприємстві. Компромісним рішенням у цьому випадку є розробка нових підходів до підготовки кваліфікованих робітничих кадрів, що забезпечують випускникам закладів професійної освіти формування високої професійної мобільності, конкурентоспроможності й самореалізації на ринку праці.

Перехід навчання за ДС ПТО на модульно-компетентісній основі дозволить плідно співпрацювати навчальним закладам з роботодавцями. У нових модульних стандартах відсутні типові навчальні плани та програми навчальних предметів і виробничого навчання, перелік предметів визначається навчальним закладом спільно з роботодавцями.

Заступник директора з НВР Торецького ПЛ Оксана Злобіна розповіла та презентувала створення офіційного сайту закладу, на якому кожний бажаючий педагог може знайти багато цікавої та корисної інформації для застосування у професійній діяльності.

При підведенні підсумків засідання всі учасники подякували організаторам, колегам за обмін досвідом, а адміністрації ліцею -  за створення затишної, дружньої атмосфери.

   

Протягом 2015-2016 навчального року в Дзержинському професійному ліцеї згідно з Річним планом роботи на високому рівні були проведені відкриті засідання методичних комісій. 

Керівники методичних комісій ліцею вибрали цікаві інноваційні форми проведення засідань. Це і круглий стіл (МК професій ресторанного сервісу і сфери побуту, керівник Сорокіна Т.А.), і семінар-практикум (МК класних керівників, керівник Гозун Т.Г.), педагогічна майстерня (МК загальноосвітніх дисциплін, керівник Макаренко І.М.), ярмарок педагогічних ідей (МК професій будівельного профілю, керівник Курганова О.П.). А об’єднала ці засідання тема використання інноваційних форм і методів роботи з учнями. 

На засіданнях МК мали змогу виступити та поділитися набутим досвідом роботи не тільки викладачі і майстри виробничого навчання зі стажем, а й молоді спеціалісти, які тільки почали свій творчий шлях.  

Незважаючи на сирість і дощ за вікном, атмосфера в аудиторіях була напрочуд теплою і жвавою, точилися гарячі дебати щодо кращих інноваційних форм роботи з дітьми, доцільності та результативності їх використання. Цікаво, що учасники всіх засідань дійшли до спільного виводу – і викладачеві, і майстру виробничого навчання в роботі треба вміло компонувати елементи традиційного навчання з інноватикою. 

МК загальноосвітніх дисциплін, педагогічна майстерня «Сучасний урок та інноваційні технології»

   

   

МК професій ресторанного сервісу і сфери побуту, круглий стіл «Ефективність використання інноваційних методів на уроках теоретичного та практичного навчання.

   

   

МК професій будівельного профілю, ярмарок педагогічних ідей «Активізація інноваційно-професійної діяльності педагогів, використання ІКТ на уроках виробничого навчання та спецдисциплін»

   

   

МК класних керівників, семінар-практикум «Формування засад здорового способу життя»

   

                     

Регіональні методичні  засідання

   

   

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.