2017-2018 н.р.

З 15 по 17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2018», яка була організована і проведена за сприяння МОН та НАПН України компанією "Виставковий світ" та зібрала 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю.

            Виставку супроводжувала тематична програма, яка включала конференції і презентації, семінари і круглі столи, майстер-класи і воркшопи, відкриті уроки і панельні дискусії за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників навчального обладнання, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості. Під час заходу відбувався рейтинговий виставковий конкурс та конкурси з тематичних номінацій.

            Колектив Торецького професійного ліцею третій рік поспіль приймає участь у Виставці.  Окрім виставкової експозиції ліцеєм була подана заявка і конкурсні матеріали на участь у Рейтинговому конкурсі та Конкурсі з номінацій. 
В цьому році в номінації
 «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами» ліцей отримав БРОНЗОВУ МЕДАЛЬ та ДИПЛОМ «За презентацію досягнень інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки». Директор ліцею Чернобровкіна Інна Вікторівна прийняла участь у засіданні конференції «Сучасні управлінські технології діяльності керівника нової формації», круглого столу «Сучасні погляди на підготовку конкурентоздатних фахівців у закладах професійної освіти», семінарі «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами».

         Це був просто феєрверк позитивних емоцій, дружніх зустрічей та діалогів, цікавих доповідей, яскравих майстер-класів, красивих пісень та радощів від заслужених винагород!

         Висловлюємо щиру вдячність організаторам Міжнародної виставки - компанії "Виставковий світ" та всім її співробітникам за надану можливість презентувати свій досвід, побачити досвід своїх колег, знайти нових друзів, налагодити нові мережі взаємодії та прийняти участь у семінарах і конкурсах виставки.

 

 

 

 

У Торецькому професійному ліцеї    відбувся відбірковий етап (на рівні закладу) ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» з теми«Духовні святині рідного краю» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

Переможцями І етапу стали учні Бірюков Ілля – група 15 у номінації «Література» та Зозуля Сніжана – група 30 у номінації «Історія України і державотворення». Роботи  учнів-переможців надіслані до обласного етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проводиться серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області у 2018/2019 н. р.

Бажаємо успіхів!

 

 

 

«Сучасні заклади освіти-2018»

            З 15 по 17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2018», яка була організована і проведена за сприяння МОН та НАПН України компанією "Виставковий світ" та зібрала 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю.

            Виставку супроводжувала тематична програма, яка включала конференції і презентації, семінари і круглі столи, майстер-класи і воркшопи, відкриті уроки і панельні дискусії за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників навчального обладнання, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості. Під час заходу відбувався рейтинговий виставковий конкурс та конкурси з тематичних номінацій.

            Колектив Торецького професійного ліцею третій рік поспіль приймає участь у Виставці.  Окрім виставкової експозиції ліцеєм  була подана заявка і конкурсні матеріали на участь у Рейтинговому конкурсі та Конкурсі з номінацій. 
В цьому році в номінації «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами» ліцей отримав БРОНЗОВУ МЕДАЛЬ та ДИПЛОМ «За презентацію досягнень інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки». Директор ліцею Чернобровкіна Інна Вікторівна прийняла участь у засіданні конференції «Сучасні управлінські технології діяльності керівника нової формації», круглого столу «Сучасні погляди на підготовку конкурентоздатних фахівців у закладах професійної освіти», семінарі «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами».

            Це був просто феєрверк позитивних емоцій, дружніх зустрічей та діалогів, цікавих доповідей, яскравих майстер-класів, красивих пісень та радощів від заслужених винагород!

            Висловлюємо щиру вдячність організаторам Міжнародної виставки - компанії "Виставковий світ" та всім її співробітникам за надану можливість презентувати свій досвід, побачити досвід своїх колег, знайти нових друзів, налагодити нові мережі взаємодії та прийняти участь у семінарах і конкурсах виставки.

   

                     

Згідно з планом роботи методичної комісії будівельного напрямку на 2017-2018 навчальний рік в Торецькому професійному ліцеї було проведено конкурс професійної майстерності серед учнів з професії електрогазозварник, мета якого - зацікавити та активізувати інтерес учнів до обраної професії

У конкурсі взяли участь всі бажаючі учні з професії «Електрогазозварник, контролер зварювальних робіт» під керівництвом майстрів виробничого навчання Ткаченко І.М., Курганової О.П. та Григоренко Л.Т. Учні мали можливість продемонструвати: теоретичну й практичну підготовку на даному етапі навчання; бережне ставлення до обладнання та матеріалів; чіткість у роботі, дотримання технологічного процесу та безпеки праці; проявити взаємодопомогу.

Конкурс професійної майстерності з елементами рольової гри проводився серед виробничих бригад, до складу яких входили учні 1,2,3 курсів. Основним завданням конкурсу було виготовлення металевої конструкції з профільної труби (лава) згідно вимог замовника.

   

   

10 жовтня у Торецькому професійному ліцеї відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді имені Тараса Шевченка. Викладач української мови та літератури ТПЛ Яценко О.О. підготувала завдання для кожної категорії учасників конкурсу за віком.

У конкурсі взяли участь учні І-ІІІ курсів ліцею. Переможці будуть визначені журі конкурсу, у склад якого ввійшли викладачі загальноосвітніх дисциплін: Кофанова Г.М. – викладач зарубіжної літератури, Дмитрова Г.Л. – викладач історії, Титова Я.Г. – викладач іноземної мови.

Бажаючи перевірити свої знання, вшанувати Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка,   учні відповідально поставилися до виконання конкурсних завдань.

Бажаємо всім учасникам успіхів і натхнення!

   

                        

 

2015-2016 н.р.

12 травня 2017 р. у Дзержинському професійному ліцеї відбувся конкурс професійної майстерності з професії «Офіціант» серед учнів І курсу групи № 19, який провели майстри виробничого навчання: Водопян Світлана Євгенівна, Лазорько Вікторія Вікторівна.

          Конкурс був насичений різноманітними цікавими завданнями, складався з ІV етапів. Учні змагалися демонструючи уміння:

1.     Організація робочого місця, підготовка обладнання та інвентарю

                                              

1.     Складання полотняних серветок

                                              

1.     Накривання столу скатертиною

                                            

1.     Відкоркування пляшок з вином, наливання в келихи, хода з тацею

   

1.     Попередне сервірування столу до вечері згідно меню

                                          

1.     Вирішення проблемних ситуацій

                                         

За результатами конкурсних випробувань були обрані переможці і нагороджені грамот

І місце – Свиридова Альона

І місце – Стешина Мелані

ІІІ місце – Каретніков Віктор

                                    

Усі учні активно та творчо опрацьовували поставлені перед ними завдання, що і дало змогу досягнути таких результатів!

Тиждень за професіями

ресторанного сервісу та сфери послуг

З метою перевірки професійних знань, умінь, навичок, виявлення творчих здібностей учнів, уміння швидко орієнтуватися у виробничих ситуаціях у Дзержинському професійному ліцеї був проведений тиждень за професіями ресторанного сервісу та сфери послуг з 28.03. 16 по 01.04.16 р.

У групі №10 був проведений відкритий урок за темою «Приготування супу картопляного з мясними фрикадельками». Майстер Рутковський В.С. провів відкритий урок на високому рівні. Учні продемонстрували свої творчі здібності щодо професії «Кухар 3 розряду».

                                                                                                                

                                                                                                                        

У групі №19 відбувся конкурс професійної майстерності за професією «Офіціант 3 розряду», який провела майстер в Водопян С.Є. Переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

1 місце посіла Халявкіна А., Завідей А.

2місце – Решетова Є.

3 місце – Листопад О.

                      

                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

У групі №30 відбувся конкурс професійної майстерності за професією «Кухар 4 розряду», який провела майстер в/н Сорокіна Т.А. Переможці конкурсу були нагороджені грамотами та солодкими призами.

1 місце – Палій О.

2 місце – Аніскін В., Галаган К.

3 місце – Винокурова Д.

4 місце – Половинкін О., Шорохова Н.

 

                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                       

Протягом І семестру у Дзержинському професійному ліцеї пройшли Конкурси професійної майстерності:

 

Майстер виробничого навчання групи №29 Водопян С.Є. провела конкурс професійної майстерності у групі за професією «Офіціант», метою якого була перевірка знань, умінь та навичок, креативного мислення, виявлення кращого з майбутніх фахівців.

І місце у конкурсі посіла учениця групи №29 Тарасова Наталія

ІІ місце – Стариченко Альбіна

ІІІ місце – Полухіна Юлія

      

Конкурс «Кращій з професії» у групі «Електрогазозварювальник, контролер зварювальних робіт» провели майстри виробничого навчання Курганова О.П. і Ткаченко І.М. За умовами конкурсу всі учасники змагалися у наступних турах:

І тур - теоретичний (тестування на комп'ютері  протягом 30 хвилин). Тест містить 30 завдань. Максимальна кількість балів теоретичного туру – 20.

ІІ тур - практичний (3,5 години) - максимальна кількість балів – 80.

Такі конкурс сприяють удосконаленню форм і методів підготовки фахівців, розвитку професійних навичок та вмінь, а також професійної компетентності учасників конкурсу. Формують мотивацію на професійне самовдосконалення учасників та з метою професійної орієнтації.

      

Конкурс професійної майстерності провела майстер виробничого навчання Сорокіна Т.А. у групі №30 "Кухар, калькулятор" за темою «Складання калькуляції на перші страви». У ході конкурсу учні показали своє вміння складати калькуляційні карти на перші страви, робити перерахування сировини. Цю важливу та серйозну тему майстер змогла подати у формі веселого змагання, яке зробило конкурс цікавим та плідним.

      

Майстер виробничого навчання Рутковський В.С. провів конкурс професійної майстерності серед учнів групи №10 за професією «Кухар, калькулятор». На  конкурсі було продемонстровано мистецтво оздоблення страв композиціями з овочів і фруктів. Учням була надана можливість самовираження, завдяки чому вони розділили радість творчості з іншими учнями. Активну участь та найкращі результати показали учні Шульга Юлія, Мартинюк Діна, Полякова Ольга.

      

 

                                                                                                                     2014-2015 н.р.

 

            
 

Щорічно у Дзержинському професійному ліцеї  проводяться Конкурси професійної майстерності  серед учнів груп  випускного курсу.

Метою проведення Конкурсів є виявлення обдарованих учнів, підвищення їхньої професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, освоєння ними високопродуктивних методів праці.

В 2014-2015 навчальному році  згідно з Річним планом роботи ліцею, згідно з наказом по ДПЛ №20/02 від 19.02.2015р. «Про проведення внутрішньоліцейних конкурсів фахової майстерності серед учнів Дзержинського професійного ліцею» з 05.03.2015р. по 27.03.2015р. були проведені Конкурси профмайстерності за професіями:

-      «Електрогазозварник 4 розряду»;

         «Кухар 4 розряду»;

-          «Офіціант 3 розряду»;

-          «Слюсар з ремонту автомобілів 3 розряду».

Конкурси проводилися у два етапи:

-          перший етап – виконання завдань з теоретичної підготовки, які включали питання програмного матеріалу з предметів профциклу;

-          другий етап – виконання практичних завдань згідно вимог випускного кваліфікаційного розряду професії.

Оцінювання виконання конкурсних завдань здійснювало компетентне журі, до складу якого входили директор ліцею І.В.Чернобровкіна, ст.майстер Макуха О.П., викладачі та майстри виробничого навчання.

Переможці були нагороджені грамотами, подяками та солодкими призами. Усі Конкурси пройшли в доброзичливій атмосфері, учасники отримали купу позитивних емоцій та відчули свою здатність бути конкурентоспроможними фахівцями на сучасному етапі ринку праці.

 

 
           
 
                                      
 
 

2013-2014 н.р.

 
" Конкурс професійної майстерності серед професії "Штукатур"

   

 У жовтні 2013 у м. Макіївка проводився Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Лицювальник плиточник» з метою підвищення рівня профмайстерності та популяризації фахових здобутків, кращого виробничого досвіду.

    У цьому конкурсі взяла участь майстер виробничого навчання Мацай Наталія Несторівна.

 

                                    

"Конкурс професійної майстерності серед професії "Офіціант"

    

17 вересня у м. Горлівка в ДНЗ «ГЦ ПТО» пройшов Конкурс профмайстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Офіціант, бармен». У ньому взяла участь майстер виробничого навчання Водоп’ян Світлана Євгеніївна.

                      

 

2012-2013 н.р.

 

" Всеукраїнський конкурс професійної майстерності"

     

11 вересня на базі Донецького вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ Донецької області з професії «Кухар»

" Виявлено кращих серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ Донецької області з професії «Кухар» "

За рішенням компетентного незалежного журі:

     І місце посіла Бєляєва Ольга, майстер виробничого навчання Донецького ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі;

ІІ місце - Зарубіна Неля, майстер виробничого навчання Дзержинського професійного ліцею та Суков Антон, майстер виробничого навчання Єнакіївського професійного торгово-кулінарного ліцею;

ІІІ місце - Гладка Наталія, майстер виробничого навчання ДНЗ «Горлівського центру ПТО»

 

                              

 

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.