Чернобровкіна Інна Вікторівна - директор ТПЛ, повна вища освіта,

  викладач спецдисциплін, спеціаліст першої категорії

 

 

 

 

   

 

 Злобіна Оксана Василівна - заступник директора з НВирР, повна вища освіта, викладач спецдисциплін, спеціаліст першої категорії

 

 

 

 

Агаркова Оксана Миколаївна - заступник директора з НВихР, повна вища освіта, викладач економіки, спеціаліст другої категорії

 

  Дехтяр Тетяна Вікторівна - методист, повна вища освіта, викладач   спецдисциплін, спеціаліст першої категорії

 

       

 

  Хижняк Олена Юріївна -  бібліотекар, неповна вища освіта, спеціаліст першої категорії

 

 

 

 

  

 

 

 Бодачова Ольга Анатоліївна - практичний психолог, повна вища освіта, спеціаліст другої категорії

 

 

 

 

 

 

 Сидоркіна Ольга Сергіївна - педагог соціальний, повна вища освіта, спеціаліст другої категорії

 

 

 

 

 

 

 Макуха Олександр Петрович - старший майстер, неповна вища освіта, викладач  предмета «Охорона праці», спеціаліст

 

 

 

Назаренко Вікторія Валеріївнавикладач  спецдисциплін, спеціаліст, повна вища освіта

                        

 

 

 Шевченко Лариса Павлівна - викладач спецдисциплін, спеціаліст першої категорії, повна вища освіта

 

 

 

   

 

 

  

 

 Олексієнко Роман Георгійович - викладач спецдисциплін, спеціаліст першої категорії, повна вища освіта

 

 

 

Кофанова Галина Миколаївна – викладач  світової літератури; спеціаліст вищої категорії, повна вища освіта

                                 

  

 

 

 

 

 Дмитрова Ганна Леонідівна – викладач історії, спеціаліст другої категорії, повна вища освіта

 

 

 

 

  

 

 

  Марченко Ксенія Анатоліївна – викладач математики, інформатики; спеціаліст другої категорії, повна вища освіта

 

 

 

  

 

  Макаренко Ірина Миколаївна – викладач фізики, астрономії; спеціаліст вищої категорії, повна вища освіта

 

 

 

  Яценко Олена Олександрівна – викладач української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії, повна вища освіта

 

  

 

 

 

 

 

 Гозун Тетяна Георгіївна - викладач біології, хімії; спеціаліст вищої категорії, повна вища освіта

 

 

 

 

   

 

 

 

 

  

Тітова Яна Геннадіївна – викладач іноземної мови, спеціаліст, повна вища освіта

 

 

 

 

 

  

 

 

 Частокол Юрій Леонідович -  керівник фізичного виховання, повна вища освіта, спеціаліст першої категорії

 

 

 

Проценко Олеся Анатоліївна – викладач фізичної культури, спеціаліст другої категорії, повна вища освіта

 

  Алексютін Анатолій Анатолійович – викладач предмета «Захист Вітчизни», правознавства; спеціаліст, повна вища освіта

 

 

 Мацай Наталія Несторівна - майстер виробничого навчання І категорії з професії  штукатур, лицювальник-плиточник; неповна вища освіта

 

   

 

  Григоренко Людмила Тимофіївна - майстер виробничого навчання з професії електрогазозварник; неповна вища освіта  

 

 

 

 

 

 

 

 

 Курганов Володимир Дмитрович – майстер виробничого навчання І категорії  з професії слюсар з ремонту автомобілів; повна вища освіта

 

 

 

      

 

 

 Водоп’ян Світлана Євгенівна - майстер виробничого навчання  з професії офіціант, бармен; повна вища освіта

 

 

 

 

 

 

 

 Андрушой Наталія Миколаївна - майстер виробничого навчання з  професії кухар, калькулятор; неповна вища освіта

 

 

 

          

 

 

 Коротков Олексій Сергійович - майстер виробничого навчання з професії слюсар з ремонту автомобілів;

 викладач спецдисциплін, спеціаліст; повна вища освіта

 

 

 

 

 

 

 

 Курганова Олена Петрівна - майстер виробничого навчання І категорії з професії електрогазозварник; неповна вища освіта

 

 

 

 

             

 

 

Ткаченко Ірина Матвіївна - майстер виробничого навчання І категорії з професії електрогазозварник; неповна вища освіта

 

 

 

 

             

 

 

 

 Сорокіна Тетяна Анатоліївна - майстер виробничого навчання з  професії кухар, калькулятор;  неповна вища освіта

 

 

 

             

 

 

 

 

 

 Рутковський Владислав Станіславович - майстер виробничого навчання з  професії кухар, калькулятор;  повна вища освіта

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Кравченко Руслан Сергійович - майстер виробничого навчання з професії електрогазозварник; неповна вища освіта

 

 

 

 

   

Лазорько Вікторія Вікторівна - майстер виробничого навчання  з професії офіціант, бармен; повна вища освіта

 

Клеус Анастасія Сергіївна - майстер виробничого навчання  з професії штукатур; неповна вища освіта

 

Лужецький Ігор Миколайович - майстер виробничого навчання з професії штукатур; базова вища освіта      

 

Ржакова Любов Іванівна - майстер виробничого навчання з професії  штукатур, лицювальник-плиточник; неповна вища освіта

 

  Іващенко Денис Ігорович -  майстер виробничого навчання з професії штукатур; повна вища освіта

 

Шевченко Анастасія Валеріївна - майстер виробничого навчання з професії штукатур; неповна вища освіта

 

Клунна Людмила Володимирівна - вихователь гуртожитку, повна вища освіта

 

 

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.