Зварювальник - професія відповідальна, майже віртуозна, від якості роботи якого залежить багато - довговічність і стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки.
Зварювальні роботи застосовуються в багатьох галузях промисловості. Зварювальники працюють на будмайданчиках, створюючи конструкції та системи різних комунікацій, в промисловості, де застосовують свій досвід і навички в машинобудуванні, суднобудуванні і в інших областях, таких як енергетика, нафтопереробна промисловість, сільське господарство. Важко назвати такий сегмент виробництва, де б не застосовувалася праця зварника. Зварювання - є одним з основних способів з'єднання металів. Сучасні досягнення в галузі зварювання дають змогу з'єднати не тільки метали, а й пластмасу, скло, деякі види кераміки тощо. Зварювання стало провідним технологічним процесом у виготовленні металевих конструкцій і виробів у промисловості, будівництві, на транспорті, в комунальному і сільському господарствах. Тому дана професія є не лише конкурентно спроможною на ринку праці, а й високооплачуваною.        

 

           

            

            

Соціальна значимість професії в суспільстві: Зварювальні роботи застосовуються в багатьох галузях промисловості. Зварювальники працюють на будмайданчиках, створюючи конструкції та системи різних комунікацій, в промисловості, де застосовують свій досвід і навички в машинобудуванні, суднобудуванні і в інших областях, таких як енергетика, нафтопереробна промисловість, сільське господарство. Важко назвати такий сегмент виробництва, де б не застосовувалася  праця зварника.

        Праця  зварювальника  -  це  свого  роду  мистецтво.  В  процесі  зварювання  досвідчений майстер,   як   скульптор,   творить   з   металу   складні   предмети:   починаючи   від   системи водопостачання  і  закінчуючи  відновлення кузова автомобіля.
        Неякісна   робота   в   зварювальній   справі   здатна   привести   до   плачевних   наслідків. Результат  будь якої  халтури  у  цій  справі може  обернутися  жахливими  наслідками.  Тому логічно  зробити  висновок,  що  саме  зварник  є  тим  фахівцем,  який  несе  на  собі  велику відповідальність  за  належне  виконання  зварювальних  робіт.

 

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.

Наші досягнення

 

 

Наші партнери

 
 

Ваша IP адреса

Дізнайся про свій IP

 

ДОДАТОК ДЛЯ СМАРТФОНІВ

   ЗАВАНТАЖИТИ