Пролунав останній дзвоник!

                Останній дзвоник! Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку, світлої печалі… Які ніжні почуття охоплюють душу! Переповнює серце любов до життя, до своєї юності, до наших дорогих випускників. 30 червня 2017 року він пролунав і в Дзержинському професійному ліцеї, в якому покликав і наших учнів у доросле майбутнє. Учні прощалися зі своїм рідним ліцеєм, в якому досягли  навчальних та професійних результатів.

         Лунало  багато теплих слів, напуть. Колектив підводив підсумки роботи за рік. Тим учням навчального закладу, хто сумлінно та плідно працював, брав активну участь у життєдіяльності ліцею було вручено грамоти й подяки від директора Чернобровкіної Інни Вікторівни та заступника директора з навчально-виховної роботи Агаркової Оксани Миколаївни. Знайшлися добрі слова подяки на адресу батьків, які довірили своїх дітей досвідченому, професійно сильному колективу.

         У далеку життєву дорогу зі словами вдячності та найкращими побажаннями провела викладач спецдисциплін Дехтяр Тетяна Вікторівна.

         Вокалом всіх присутніх вітали учні Варибрус Олексій, Пронічев Ян та Філімонова Вікторія.

         На свято до наших випускників завітали маленькі гості, які привітали їх віршами про кожну професію, якій навчають в нашому ліцеї.

         Від щирого серця хочемо побажати нашим випускникам вдачі. Із багатьох доріг обрати таку, яка приведе вас до поставленої мети.

Шановні випускники! Ми сподіваємось, що ви будете йти прямим шляхом по життю. Це шлях в невідомий, але цікавий світ, світ добра та зла, світ надій та падінь. Будьте самостійними та успішними. У добру путь!

            

Чудова країна - дитинство

 

         Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

         Дитинство – це щаслива пора для багатьох з нас, ми завжди з дуже теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості та дитинства.

В цей святковий день учні Дзержинського професійного ліцею,  які мають статус дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та   мешкають у гуртожитку  ліцею, відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Торецька.

         Маленькі вихованці Центру тепло та привітно прийняли учнів ліцею Домічковську Ярославу та Єрмілова Ігоря, які від всього учнівського колективу ліцею привітали малечу  зі святом  і подарували  їм подарунки.

                Діти - наше майбутнє, а значить - майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

         Бажаємо нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

   

8 та 9 травня – День пам'яті і примирення, свято Великої Перемоги (День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні) – в історії нашого народу є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. У ці травневі дні з вдячністю і глибокою шаною ми пригадуємо величний подвиг українського народу, що пережив тягар воєнного лихоліття і звільнив рідну землю від фашизму, виборовши славетну перемогу у Другій світовій війні!

З нагоди цього свята в Дзержинському професійному ліцеї було проведено наступні заходи: військово-патріотичні ігри, міські змагання з футболу,привітання ветерана Другої світової війни та урочисте покладання квітів до меморіалу Слави.

Наша довічна шана і пам'ять полеглим героям, котрі віддали своє життя за свободу і незалежність України. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Наш обов’язок – бути гідними цього надзвичайного життєвого подвигу, усіма своїми справами знову утверджувати мир та злагоду на рідній землі та в усій Україні.

   

 

День відкритих дверей

         28 квітня 2017 року в Дзержинському професійному ліцеї відбувся День відкритих дверей для майбутніх учнів, їх батьків та всіх бажаючих - щорічний захід, мета якого - залучити абітурієнтів у ПТНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо.

     Цього дня до ліцею завітали майбутні випускники шкіл нашого міста, які стоять на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення.

     Викладачі та майстри виробничого навчання ліцею провели екскурсію навчальним закладом, де познайомили гостей з кабінетами, спортивною залою, їдальнею, виставкою технічної творчості, провели до навчальних майстерень, показали техніку ліцею.

     На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками».

     Саме таких висококваліфікованих робітників готують у нашому ліцеї, який має гарну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети та майстерні, а педагогічний склад ліцею є справжньою гордістю.

         Отож, закликаємо всіх випускників підійти до питання вибору професії відповідально. Адже від цього залежить ваш життєвий шлях. Профорієнтаційний захід завершено, але ми кожного дня раді бачити в нашому ліцеї школярів, які готові обрати на майбутнє професії, яким ми навчаємо. Ласкаво просимо до  навчання в Дзержинському професійному ліцеї!

 

Ярмарок вакансій

 

         Ярмарок вакансій – одна з найбільш популярних форм масових інформаційних заходів.

 

         26 квітня 2017 року в приміщенні Торецького міського центру зайнятості відбувся загальноміський інформаційний захід “Ярмарок вакансій”, в якому прийняли активну участь представники Дзержинського професійного ліцею.

         Педагогічні працівники та учні ліцею представили затребувані на ринку праці професії «Електрогазозварник, контролер зварювальних робіт», «Слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів, газозварник», «Кухар, калькулятор», «Штукатур, лицювальник-плиточник», «Офіціант, бармен, буфетник», що дало можливість сформувати позитивний імідж ліцею серед роботодавців, проінформувати їх про можливості укомплектування вільних робочих місць кваліфікованими спеціалістами-випускниками нашого навчального закладу.

                                                    

 

До  Всесвітнього дня  авіації і космонавтики

 

12 квітня 2017 року виповнюється 56 років з дня,коли стартував перший у світі космічний корабель «Восток», пілотований першою людиною – космонавтом Ю.О. Гагаріним. Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім у космічному кораблі відкрита для людства принципово нові можливості у подальшій відстані та швидкості руху.

             У Дзержинському професійному ліцеї відбувся позаурочний захід, присвячений  знаменній даті. Активну участь прийняли  всі групи ліцею, була підготовлена презентація «Україна - космічна держава. Космонавти України», відбувся конкурс стіннівок, малюнків, рефератів, проведена вікторина. Цей захід сприяв розширенню світогляду учнів Дзержинського професійного ліцею з історії становлення та розвитку авіації і космонавтики, розкриття внеску українців у розбудову космічної галузі, значення дослідження космосу для життя людини, також сформував у учнів переконаність у безмежності пізнання та впевненість, що за наявності наполегливій праці можливо здолати будь - які перешкоди.

   

 

День Національної гвардії України

та День Служби безпеки України

 

         З нагоди відзначення Дня Національної гвардії України та Дня Служби безпеки України в Дзержинському професійному ліцеї проведені наступні заходи:

- класними керівниками в закріплених групах проведені виховні години з нагоди відзначення Дня Національної гвардії України та Дня Служби безпеки України.

                                                                                             

- бібліотекарем ліцею Хижняк О.Ю. підготовлені тематичні експозиції з даної теми в бібліотеці ліцею.                                                                         

-вихователем гуртожитку Клунною Л.В. організовано відвідування учнями, які мешкають в гуртожитку ліцею, виставки та виховного заходу з даної теми в бібліотеці-філії №2 м.Торецька.                                                                                                                                                                             

- практичним психологом Бодачовою О.А. проведено інформаційну годину в гуртожитку ліцею з нагоди відзначення Дня Національної гвардії України та Дня Служби безпеки України.   

       

Наша молодь творча й талановита

         Традиційно
 яскраво та захоплююче вже який рік поспіль відділ освіти Донецької ОДА організовують та проводять щорічний регіональний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів та педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів області. Так і цього року 22 березня  вся найталановитіша молодь зібралася в місті Бахмуті, де відбулось справжнє дійство, і де кожен учасник продемонстрував свій талант.   
         В огляді взяли участь професійно-технічні заклади нашого регіону, серед яких і наш Дзержинський професійний ліцей. Свої номера художньої самодіяльності дарували глядачам наші талановиті учні Варибрус О., Пронічев Я., Лазорищак К., Чорнобай А. та майстер виробничого навчання Клеус А.С. Конкурсанти художньої самодіяльності у вокальному та декламаторському жанрах вражали  сценічною культурою та оригінальністю творчої манери, технікою та емоційністю виконання, артистичністю, силою і сценічною виразністю голосу. На розсуд журі у вокальному жанрі для участі в обласному огляді-конкурсі був одраний Варибрус Олексій (гр.30), який заворожив своїм співом. Подекуди глядачі в залі вставали, аплодуючи йому. Сценічна виразність голосу, міміка та жестикуляція, вміння тримати паузу заворожила глядачів під час виступу Лазорищак Катерини (гр.19), яка виступила в декламаторському жанрі й теж вийшла до обласного рівня.

         Глядачі регіонального огляду мали змогу переконатися в тім, що наша молодь творча й талановита.   Бажаємо нашим конкурсантам подальших успіхів на обласному огляд-конкурсі художньої творчості. Ми пишаємося нашими учнями! 

    

                                      

Україна завжди буде вільною!

      З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку ХХ століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки, їх значення для відновлення Україною незалежності у 1991 році, утвердження історичної єдності земель, консолідації суспільства, зміцнення міжнародного авторитету України та у зв’язку зі 100-річчям подій Української революції 1917-1921 років Президентом України 22 січня 2016 року підписано Указ № 17 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років”, яким 2017-й проголошено Роком Української революції.

      17 березня 2017 року у Дзержинському професійному ліцеї було проведено виховний захід серед учнів 1-3 курсів «Україна завжди буде вільною!».

               Викладачі Гозун Т.Г. та Дехтяр Т.В. підготували і провели для учнів ліцею виховний захід з презентацією «Україна завжди буде вільною!», на якому звернули увагу на актуальність ідей суверенності та соборності держави, її територіальної цілісності як головних чинників розвитку України, на формування активної громадянської позиції учнів і почуття патріотизму, поглибили знання учнів про ключові події Української революції 1917–1921 років, політичних, громадських, військових, культурних діячів того періоду українського державотворення,

      Закінчився виховний захід словами: «Батьківщину люблять не за те, що вона велика, а за те, що вона своя. Сподіваємося, що ви будете справжніми захисниками своєї Вітчизни».

   

 

Відбірковий тур

 

         15 березня 2017р. у Дзержинському професійному ліцеї відбувся відбірковий тур огляд-конкурсу самодіяльної художньої творчості серед учнів 1-3 курсів та педагогічних працівників ліцею

         Кожен виступ учнів був захоплюючий і яскравий. Вся програма промайнула на «одному подиху», сумувати глядачам не довелося ні на мить. Тема заходу про таланти України - була витримана, це простежувалось у цікавому сценарії, який також був спрямований на любов до рідного краю. Учні відверто і з серцем оспівували у піснях та віршах нашу квітучу Україну, її неоціненні скарби, одним із яких, і мабуть, найголовнішим є молодь.

        У святково прикрашеній залі зібрались учасники та глядачі нашого свята. Компетентному журі у складі заступника директора з навчально-виробничої роботи Злобіної О.В., голови учнівського самоврядування ліцею Сидоркіної О.С., голови первинної профспілкової організації ДПЛ Назаренко В.В., голови методичної комісії класних керівників Гозун Т.Г. нелегко було вирішити долю конкурсантів, але все ж таки визначило тих, хто гідно зможе представити наш навчальний заклад на регіональному рівні в м. Бахмуті, а саме: майстер виробничого навчання Клеус Анастасія Сергіївна, учень групи 30 Варибрус Олексій, учениця групи 20 Полозова Анастасія, учениця групи 19 Лазорищак Катерина та учениця групи Чорнобай Анастасія.      

         Треба відзначити, що показані конкурсні  програми відповідали вимогам положення і мали велике виховне значення не тільки для учасників концерту, але й для глядачів, які вболівали за конкурсантів.

 

   

                                            

 

Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів

 

9 й 10 березня прийнято вважати Шевченківськими днями. Світова слава Шевченкова зростає разом зі славою його народу, разом із зростанням ролі й престижу нової, вільної України. Ми вшановуємо його за великий вклад у культуру не тільки України, яку він дуже любив і так промовисто описував, а й культуру світу. Його творчість є благородною частиною нашої історичної спадщини.   

                З метою популяризації творчої спадщини видатного сина українського народу Т.Г.Шевченка, прилучення учнівської молоді до глибини Шевченківської мудрості та поваги до традицій свого народу в Дзержинському професійному ліцеї з 06.03.2017р. по 11.03.2017р. були проведені Шевченківські дні. Класними керівниками в закріплених групам проведено виховний захід «Життя і творчість Т.Г.Шевченка у датах і ілюстраціях». Викладачем української мови та літератури О.О.Яценко проведено літературний вечір «Тарас Шевченко – геніальний син українського народу». Бібліотекарем ліцею О.Ю.Хижняк оформлено книжкову виставку «Тарасова світлиця», проведено літературний вернісаж «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів». Вихователем гуртожитку Клунною Л.В. проведено позакласну годину з учнями, які мешкають в гуртожитку ліцею, «Ми чуємо тебе, Кобзар, крізь століття».

         Отож, читайте і перечитуйте Шевченкове слово, вивчайте його творчість, станьте гідними його заповідей і мрій.

   

   

 

Найчарівніший день весни

         Коли настає тепло і на вулицях зявляються весняні квіти, ми відзначаємо свято 8 Березня. У цей день людство вшановує жінку: жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі.

                  06.03.2017 року Дзержинський професійний ліцей відсвяткував жіноче свято «8 Березня». Жінок  професійного ліцею теплими та ніжними словами привітала зі святом весни директор ліцею Чернобровкіна Інна Вікторівна. Учні груп №10, №15, №17, №20, №30, №32, №35 підготували свято для жінок у вигляді «Усного журналу». Полозова Анастасія та Пронічев Ян талановито та професійно виконували роль ведучих свята. Організаторами свята, класними керівниками Тітовою Я.Г. та Олексієнко Р.Г були розроблені номери заходу. Найяскравішими були сценки: «Зефірки в шоколаді» та «Струни гітари», пісня, виконав Варібрус Олексій «Wrecking ball».

Це маленьке свято ми присвячуємо весні, надії, любові і нашим дорогим мамам, бабусям, сестричкам, усім-усім жінкам. Міжнародний жіночий день — одне з найсвітліших весняних свят.

   

                                          

Масляна  в  гуртожитку ДПЛ

Масниця за народним повір'ями - саме веселе, дуже галасливе і народне свято.

У Масляну обов'язоком кожної людини був допомогти прогнати зиму і розбудити природу від сну. На це і спрямовані всі традиції Масниці.

Ось і в цьому році 26 лютого, у день Прощеної неділі діти, які проживають в гуртожитку Дзержинського професійного ліцею, стали учасниками проводів Масляної.

На святі вони проводжали Зиму і зустрічали Весну. Усі з радістю проводили Зиму і попрощалися з нею до наступного року.

 Як годиться на святі, діти від душі веселилися: водили хоровод навколо масниці, співали частівки, скоморохи виконували потішки. Потім всі з захопленням спостерігали за тим, як горить опудало Масляної.

На закінчення хлопці та дівчата з задоволенням їли смачні млинці і солодощі, запиваючи їх гарячим чаєм.

   

Масляна

24 лютого у Дзержинському професійному ліцеї розгорнулося справжнє дійство з нагоди свята Масляної. У  яскраво прикрашеному  в національному стилі холі відбулася розважальна програма, учасниками якої стали учні груп 1-3 курсів за спеціальністю «Кухар-калькулятор», «Офіціант,бармен,буфетник».

Розважали гостей ряджені та ерудовані ведучі: Масляна (учениця гр.№20 Полозова Настя, Скороморох (учень гр.20 Пронічев Ян)і зазивали в обрядових костюмах на конкурси та ярмарок запашних млинців. На свято завітали веселі кумушки (учениці гр.№20 Гаврилюк Альона, Мартинюк Діна) , розбитні теща з зятем ( учні Щербина Сергій та Зозуля Сніжана), які подарували яскраві моменти свята присутнім у вигляді традиційних українських частівок, танців,міні-вистав.

Кульмінаційним моментом заходу стало частування всіх ароматними та рум’яними млинцями з медом, варенням, сметаною і гарячим чаєм, виготовленими власноруч майбутніми професійними кулінарами(учні групи №30).

Усі учасники та гості свята, немов би поринули в часи минулих традицій: народних гулянь, стародавніх українських обрядів; скрізь панувала атмосфера тепла , доброзичливості та приємних почуттів.

            У Дзержинському професійному ліцеї шанують і поважають традиції наших предків. Організатори заходу (майстри виробничого навчання Рутковський  В.С. та Андрушой Н.М.) вважають,  що проведення таких народних свят, як Масляна , виховують в молоді почуття пошани та любові до традицій українського народу та своєї держави. Культурно-мистецькі заходи, що проводяться в нашому навчальному закладі, сприяють відродженню народних традицій, вихованню патріотизму, любові та поваги до історичного минулого, духовному збагаченню сучасної молоді.        

   

                                           

День рідної мови

 

В Україні це свято існує з 2002 року, коли з метою зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню російської, інших мов національних меншин України Президент України підписав відповідне розпорядження про відзначення Міжнародного дня рідної мови.

З метою утвердження української мови як державної, виховання поваги до мов інших народів 21.02.2017 р. у Дзержинському професійному ліцеї було проведено низку позакласних заходів:

- концерт виконавців народних пісень, у якому взяли участь учні групи №20 Варібрус О. , Троян Г.;

- літературна вітальня  «Рідна пісня» під керівництвом  викладача української мови та літератури Яценко О.О.

 

   

 

Небесна Сотня в вирій полетіла!

Немає жодної людини в Україні, яка б не знала про трагедію, що сталася три роки тому на Майдані Незалежності. Під час Революції Гідності в самому серці України стався масовий розстріл людей.

Сьогодні, 20 лютого, у Дзержинському професійному ліцеї ми відзначаємо День пам’яті Небесної Сотні. Чому сьогодні? Бо саме в цей день три роки тому вбито найбільше людей. За місяці боротьби їх було сотні. Сотні історій, Сотні людських життів, Сотні героїв!

Учні  Дзержинського професійного ліцею зібралися,  щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку – героями Небесної сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Цих загиблих назвали Небесною Сотнею. Вважають, що їхні душі потрапили до раю,  і з неба Сотня продовжує охороняти Україну. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.

   

Туристичний збір «Ми – справжні туристи!»

Ми всі вже скучили за весною, але зима ще в розпалі. І щоб трохи відволіктись від тріскучих морозів, зануритись в атмосферу весняного відпочинку, викладач фізичної культури Проценко О.А. вирішила відправитись в імпровізований туристичний похід. З нею вирушили дві команди: збірна 2 та 3 курсів та збірна учнів, які живуть в гуртожитку.

Захід був проведений у формі туристичного збору. Під час його проведення діти отримали знання з туристичної  справи, навчилися долати справжні природні перешкоди. Продемонстрували вже набуті вміння вудити рибу, варити з неї уху, пиляти дрова та складати з них різні види багаття, і навіть переправлялися через бурхливу річку, співали пісні під гітару.

Протягом заходу  в спортивному залі Дзержинського професійного ліцею панувала атмосфера дружби, взаємодопомоги, відповідальності, жаги до пізнання нового. Результатом змагань стала нічия, а обидві команди отримали солодкі призи.

   

 

До  Дня соборності України

 

Україна на шляху до своєї незалежності пройшла багатовіковий шлях поразок і перемог, злетів і падінь. Вона знала і часи розквіту, і часи, коли свобода здобувалась кров’ю. 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані сталася визначна подія в історії нашого народу -  урочисте проголошення Акту Злуки: в єдину Українську соборну державу об’єдналися     

Українська Народна Республіка і Західно - Українська Народна Республіка.

Акція об’єднання 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам'яті українців. Справжню єдність народу у боротьбі за незалежність продемонструвала світові Україна 21 січня 1990 року. Так, знаменним етапом піднесення духу свободи став "живий ланцюг" між Києвом і Львовом, коли 21 січня 1990 року тисячі українців взялися за руки на згадку про проголошення Акту Злуки.

Саме цьому істричному моменту 18 січня  було присвячено низку заходів. 18.01.2017 було проведено сучасний відкритий захід « В єдності наша сила, наша слава! »,  у якому взяли участь учні групи 10, 15, 20, 21.  

У ході цього заходу учні занурилися в минуле і відчули себе часткою державотворчих подій. Вони відвідали віртуальний історичний музей Дніпропетровщини (Залу №2 «Гетьманщина»). Подумками перенеслися в події 1919 року на Софійську площу і втілилися в роль делегатів УНР та ЗУНР, які урочисто та з гордістю оприлюднили Декларацію Директорії УНР про Злуку УНР і ЗУНР. А після пролунав гімн України 1918 року. Присутні дівчата символічно об’єднали дві половинки серця – дві частини України, з чого і почалася акція «З Україною в серці». Написаний електроний лист із підкріпленим шаблоном у вигляді серця з надписом – «Україна - єдина», поклав початок розповсюдження інформації в електронному просторі, а продовження акції відбулось за стінами навчального закладу.  Спілкуючись із пересічними громадянами міста учні розповідали про походження, значущисть та актуальність свята сьогодні. На згадку вони залишали перехожим серця. Наприкінці позакласного заходу учням було запропоновано виконати вправу  «Славетні сини України» з використанням інтерактивної дошки.

         Історичні моменти, яких торкались та розкривали в ході заходу, не залишили учасників байдужими, бо в результаті присутні дійшли висновку, що здобута незалежність – це цінність, яку потрібно оберігати, а молоде покоління  має примножити державотворчий потенціал ідеї соборності як запоруки нерозривності і єдності нашої держави, бо тільки в єдності наша сила, наша слава.

   

Новий рік дарує казку

Новий рік – один з найбільш улюблених свят. Новий рік – пора мрій, виконання бажань і приємних сюрпризів. Для всіх учнів професійно-технічних навчальних закладів участь у новорічних заходах – це свято, яке об'єднує і вносить в життя багато радості та позитиву. Але якби тільки це... Адже для них кожен рік, крім іспитів, практики і довгоочікуваних канікул, приносить ще й масу нових вражень, емоцій і переживань!

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання - воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш  свято Нового Року так його і  проведеш.

27 грудня урочисто та весело святкували наближення Нового 2017 року учні Дзержинського професійного ліцею з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У цей день пройшов святковий новорічний концерт, підготований силами учнів. Діти змогли продемонструвати свої таланти перед адміністрацією ліцею, учнями, а також запрошеними гостямисекретарем міської ради Євсіковим Юрієм Миколайовичем, першим заступником міського голови Руденко Ярославом Дмитровичем, головою Торецької територіальної організації ПРУПУ Щербань Василем Петровичем, представником ТОВ НВО «Інкор і Ко» КХП Фенольний завод Комаровим Артемом Григоровичем, інспектором Торецького ВП, майором поліції Земцовим Анатолієм Анатолійовичем. Гості побажали всьому колективу та учням здоров’я, благополуччя, щастя, відмінних оцінок, гарного настрою, щоб збувалися всі мрії і бажання та подарували новорічні подарунки. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників зробили дійство новорічною казкою.  

До всіх присутніх на святі звернулась Назаренко Вікторія Валеріївна, голова первинної профспілкової організації ліцею: «Дорогі діти, колеги, гості! Ось і зірваний останній листок календаря та настає Новий рік – свято чарівництва, всіма улюблений і очікуваний; час нових надій, успіхів і перемог. Безсумнівно, минулий рік приніс багато радісних змін, але так само були і прикрощі. Тому не варто забувати про те, щоб не відбулося в минулому році – воно вже пройшло, і Новий Рік - хороший привід і можливість почати все спочатку. 

Дозвольте висловити вдячність міській виконавчій раді, територіальній організації профспілки, державному підприємству «Торецьквугілля», товариству «Інкор і Ко» фенольного заводу за всебічну підтримку, яку вони нам постійно надають. Яким буде наступний рік, залежить від кожного з нас. Тому, насамперед, хочу побажати вам всім віри в себе і свої сили, великих звершень, відкриттів і сподівань. Ми їх обов'язково втілимо в життя!          Нехай наступаючий рік лише примножує рахунок щасливих миттєвостей, теплого сімейного вогнища приверне бажаних гостей,  а наш улюблений Дідусь Мороз приходить не тільки до дітей, адже дорослим теж дуже хочеться дива, і у дорослих не менше заповітних бажань, які під силу виконати тільки доброму чарівникові.  Підбадьорте втомлених, посміхніться тим, хто самотній — і життя сторицею віддячить вам за вашу турботу.  

Прийміть сердечні побажання здоров'я, благополуччя, щастя, відмінних оцінок, гарного настрою!        Бажаю, щоб завжди з Вами були поруч дорогі вам люди,  рідні та друзі, а у Ваших домівках панували добробут, любов і процвітання.  

Вітаю Вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!»  Кожен, хто взяв участь у святковому заході або просто став свідком торжества, забрав з собою новорічний настрій, частинку радості, тепла й доброти

   

 

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДО НАС ЗАВІТАВ

 

                  19 грудня в сиву давнину український народ відзначав день Святого Миколая. Цей день був особливо урочистим. Вважалося, що цей святий є захисником усіх бідних і знедолених. Та найбільше його вшановували діти, для яких він був почесним охоронцем. В Україні, особливо в західних областях, до цього дня добре готувались. Ввечері Миколай заходив до оселі з подарунками. Якщо діти спали, Миколай клав подарунки їм під подушку. Вручаючи кожному окремо гостинець, Святий Миколай згадував усе те добре, що зробила дитина протягом року, і соромив за нечемні вчинки, ще й  клав різочки для неслухняних дітей. Відтак діти свято вірили в існування цього доброго захисника і намагалися не гнівити Святого Миколая, який знає про все.

         Відбулося свято і в Дзержинському професійному ліцеї.