Позакласна робота 2014-2015 н.р.

 

Останній дзвоник

 
      

24 червня 2015 року у Дзержинському професійному ліцеї пролунав останній дзвоник. Із напутніми словами до випускників звернулася в.о. директора  Дзержинського професійного ліцею Агаркова Оксана Миколаївна та заст. директора з навчально-виробничої роботи Злобіна Оксана Василівна. «Настає відповідальна пора, коли ви самі повинні вирішити свою долю, визначити свій життєвий шлях. З цього моменту ви вже дорослі, самостійні люди. Залишилися позаду роки навчання, попереду – робота».  Сьогодні і завтра саме ви будете визначати інтелектуальний і творчий потенціал країни. Ви – молода еліта Донбасу, наш кадровий ресурс, здібний зробити країну сильною й процвітаючою. Ви отримали освіту за спеціальностями, які затребувані у сучасному суспільстві. Нехай отримані знання допоможуть вам у повному обсязі реалізувати свої таланти, свої знання та вміння. Життя відкриває безмежні можливості для самореалізації. Ми впевнені, що увесь свій талант, свої знання та енергію ви спрямуєте на розвиток нашого міста й регіону вцілому».

        На  лінійці студентам  були урочисто вручені грамоти та подяки за участь у суспільному житті ліцею, за особливі успіхи у навчанні, спортивні досягнення.

        Прозвучали слова вдячності від випускників на адресу педагогів і батьків.

        Від усього серця хочемо побажати нашим випускеикам удачі, із багатьох шляхів вибрати той, що приведе вас до поставленої мети.

                                                                                                                                                  

                                                                                                           Бібліотекар ліцею Хижняк О.Ю.

 

 
       

 

                                                              День захисту дітей  

 

1 червня майже у всіх країнах відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це не тільки один з найбільш радісних свят для дітлахів, але й нагадування дорослим про те, що діти потребують їхньої постійної турботи, що дорослі несуть відповідальність за них. Цей день – це не тільки веселе святкування дітлахів, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання та поваги прав дитини як необхідної умови для формування гуманного й справедливого суспільства.

День захисту дітей – свято світле, радісне і дата його святкування, 1 червня, дуже цьому відповідає: початок літа, найбільш улюбленої дітворою пори року.

У Дзержинському професійному ліцеї напередодні цього світлого, доброго свята спільно з бібліотекой-філіалом №2 (зав. Лукахіна В.Н.) пройшла акція до дня захисту дітей «Скажемо дитинству «ДА»! Співробітники та учні зібрали й передали дитячі речі, взуття, книжки, іграшки для дітей, які знаходяться у Центрі соціальної психологічної реабілітації дітей м. Дзержинська, а учні групи 10 Варибрус Олексій і Ольга Дребот порадували маленьких вихованців святковим виступом.

Заслуговує памятати, що будь-яке світове благо починається з блага у власній оселі, у власній родині. Залишається побажати всім батькам турбуватися та любити своїх дітей, приділяти їм увагу не тільки першого дня літа, але і кожного нового дня їхнього дорогоцінного життя.

 

 

Пока на свете слышен детский плач,
От взрослых дети будут ждать участия.
Защиты день от бед и неудач,
Детей защиты, маленького счастья!
Раз взрослые — давно пора понять,
А как иначе, вы всегда ведь рядом,
Взять на руки и у беды отнять —
Отличное, простое слово — НАДО!
Когда страдает детская душа
... что может быть еще печальней?
Рванись навстречу, даже чуть дыша,
Успей помочь, пусть даже и случайно!
 
        
 
 
День відкритих дверей
у
Дзержинському професійному ліцеї

У житті людини бувають моменти, коли їй приходиться робити вибір. Вибір, від якого у подальшому залежить уся його доля! Одним з найважливіших є вибір майбутньої професії.

15 травня 2015 року у Дзержинському професійному ліцеї відбувся традиційний День відкритих дверей. На наше запрошення відгукнулася більшість випускників із усіх шкіл міста, за що окрема вдячність керівникам цих навчальних закладів за підтримку заходу, за долю нашого рідного міста Дзержинська, яке вже сьогодні відчуває гострий дефіцит робітничих кадрів.

Планом проведення заходу були передбачені екскурсії навчальними майстернями та кабінетами, перегляд відеофільму про ліцей. Учнями груп 10,12,20 під керівництвом учнівської профспілкової організації ДПЛ підготовано та проведено флешмоб.

Кожен гість отримав рекламний проспект ліцею з докладним описом професій та умов навчання. Абітурієнти зацікавлено вивчали стенди, інформаційні буклети. Учні ліцею прийшли підтримати свою зміну – розповіли їм про навчання у ліцеї, ділилися враженнями про студентське життя.

Перед випускниками шкіл міста виступила директор Дзержинського професійного ліцею Інна Вікторівна Чернобровкіна, яка розповіла присутнім про історію ДПЛ, можливості, які надає учням наш навчальний заклад. «Педколектив робить усе можливе, щоб наші випускники могли посісти чільне місце у суспільстві та максимально проявити себе у практичній діяльності», - сказала у своєму зверненні до присутніх Інна Вікторівна. Із виховною роботою ліцею, з результатами багаторічної праці ознайомила гостей заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Миколаївна Агаркова. Про виробничу діяльність ліцею, важливість укладення договорів з метою працевлаштування учнів після закінчення ДПЛ присутні дізналися від заступника директора в навчально-виробничої роботи Злобіної Оксани Василівни.

Майстри виробничого навчання у майстернях ліцею показали гостям майстер-класи з відповідної спеціальності та розповіли про особливості кожної професії.

Адміністрації та співробітникам ліцею прийшлося відповідати на велику кількість питань, бо наших гостей цікавило все.

Не залишилися без уваги експонати технічної творчості, зроблені руками учнів.

Зустріч з абітурієнтами закінчилася солодким столом з чаєпиттям у їдальні ліцею.

Головне у нашому заході -  надання випускникам шкіл практичної допомоги у виборі професії, виборі свого майбутнього, щоб вони після закінчення ліцею були затребуваними, мали можливість підвищення свого професійного та освітянського рівня. І таку можливість у тісному співробітництві з підприємствами міста ми маємо. Про це знають наші учні, про це повинні знати абітурієнти та їхні батьки.

Захід закінчився. Але ми з вами, випускниками шкіл не прощаємося. Ми говоримо вам – до побачення! До нових зустрічей у Дзержинському професійному ліцеї!

 

 

             

                                                 

День Перемоги
 

«Подвиг великий і вічний»

 

 

До 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, з метою виховання в учнів патріотичних, громадянських, громадських почуттів, вшанування пам’яті загиблих, шанобливого ставлення до ветеранів бойових дій, уміння цінувати здобутки мирного життя в Дзержинському професійному ліцеї проведені наступні заходи:

 

1.Волонтерська акція «Солдатські могили».

 

2.Волонтерська акція «Подвиг не має забуття».

 

3.Книжкова виставка «Подвиг великий і вічний».

 

4.Зустріч з дитиною Великої Вітчизняної війни.

 

5.Виховна година сумісно з працівниками ЦБС «Мужність і відвага крізь покоління».

 

6.Класні години по групам до Дня памяті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

 

7.Перегляд кінофільму «Шляхами війни».

 

Подвиг великий та вічний

 

                9 Травня – великий день, день Перемоги нашого народу у великій Вітчизняній війні. Скільки горя, болі, страждань принесла ця війна у родини наших батьків, дідів, прадідів. Жодна родина не залишилася в  стороні від цієї біди. Роки завзятої боротьби на фронті та в тилу завершилися перемогою нашого народу.

         Сотні тисяч наших співвітчизників пішли на фронт добровольцями, багато з них не повернулися додому.

         З метою виховання в учнів патріотичних, громадянських почуттів, вшанування пам’яті загиблих, поважного ставлення до ветеранів  війни, уміння цінити досягнення мирного життя у Дзержинському професійному ліцеї у період з 5 по 8 травня 2015 р. було проведено ряд заходів, присвячених Дню Великої Перемоги: учнівські волонтерські акції «Солдатські могили», «Подвиг не повинно забувати» бібліотекарем ліцею Хижняк О. Ю. спільно з представником міської бібліотеки філії №2 Котової О.Л. проведено урок пам’яти «У нашій пам’яті безсмертнії роки».

         Активну участь у проведенні заходу взяли учні гр.10 Коробов Андрій и Назаренко Катерина.  Співробітники ліцею Дехтяр Т.В., Федорцова Н.І., Мацай Н.Н. тепло привітали з святом ветерана праці Рогожкіну Лідію Олександрівну, яка проробила у нашому ліцеї понад 20 років  майстром виробничого навчання, дитинство якої припало на роки війни.

         У навчальних групах викладачами ліцею проведено класні години до Дня памяти і примирення.

         70 років пройшло з дня закінчення Великої Вітчизняної війни, але народ буде памятати своїх героїв завжди.

 

 

                                                        Библиотекарь лицея Хижняк Е.Ю.

         

                  
      
 
 

"СНІД – чума XX століття"

 

            1 грудня 2014 року у Дзержинському професійному ліцеї відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом  «СНІД – чума століття».

         Метою даного заходу було ознайомлення учнів із захворюванням СНІД, виховання почуття відповідальності за своє здоров’я, за здоров’я близьких, формування в учнів моральних цінностей, поведінки у суспільстві.

         Проблема, що розглядалася на заході не нова, зусилля всього прогресивного людства спрямовані на боротьбу з вірусом імунодефіциту людини. У кожній країні, у кожному суспільстві багато проблем, але проблема ВІЧ продовжує входити у коло першочергових завдань світового масштабу.

         У підготовці заходу взяли участь учні груп 10,15,20, класні керівники Макаренко І.М., Алексієнко Р.Г., бібліотекар ДПЛ Хижняк О,Ю., представники центральної міської бібліотеки.

         Ведучі Назаренко Катерина (гр10) та Алхіменко Карина (гр.10) захоплююче та цікаво вели захід, підготували презентацію «СНІД – чума ХХ століття». А представник центральної міської бібліотеки Горовая О.В. довела до уваги учнів ілюстроване повідомлення про це небезпечне захворювання. Учні переглянули науково-популярний фільм, підготований бібліотекарем ліцею Хижняк О.Ю. На завершення заходу учні гр..10 Варибрус Олексій і Афанасьєв Ілля – гр.15; Троян Анна – гр.10 и Кузовкіна Кристина – гр.20. виконали пісні для всіх присутніх.

              

                   

 

 День студента

    

17 листопада в ДПЛ відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню студента, де учні дізналися про історію цього свята. У ході свята вони були дубльорами викладачів, після чого обмінялися своїми думками та пропозиціями.

Такі свята розвивають в молоді ділові та організаційні якості, навчають їх самостійності у прийнятті рішень, виховують почуття колективізму, учнівського братства. Команда учнів, де дубльором директора була учениця І курсу Назаренко Катерина, провела уроки української літератури, фізичної культури, фізики, інформатики та ін.

 До цієї події готувалися ретельно: складали плани уроків, збирали необхідний матеріал, вивчали хід уроку. Як визнала комісія, яка проводила аналіз проведення Дня студента, із завданням учні справилися, до виконання обов’язків поставилися відповідально, за що отримали подяку від директора ДПЛ Чернобровкіної І.В. та викладачів ліцею.

Учнів нагородили солодкими подарунками не лише за роботу, але й за ті позитивні емоції, що панували в ліцеї протягом всього дня.

 

        

                                         

День ПТО

   Разом із Днем робітників профтехосвіти 2 жовтня 2014 року у Дзержинському професійному ліцеї святкувався День Учителя. У цей усі професійно-технічні заклади країни відзначають це свято. Сьогодні система професійної освіти довела свою необхідність. Вона так, як і багато років тому, відкриває шлях для багатьох  юнаків і дівчат у доросле, професійне  життя. Професійні свята – добра традиція. Вона допомагає формувати професійне товариство, виконує свою головну місію – поєднує співробітників у команду. Уперше в країні він святкувався у 1940 році.

         На свято зібралися учні, педагоги, гості. Святковий концерт з танцювальною та вокальною програмою підготували учні 1-3 курсів під керівництвом практичного психолога Бодачової О.А. і педагога соціального Сидоркіної О.С. Учні влаштували справжнє театрально-музичне шоу, яке нікого не залишило байдужим. На завершення заходу прозвучали теплі сердечні слова та побажання від директора ліцею Чернобровкіної І.В. та голови ППО ДПЛ Ржакової Л.І. Святкування Дня робітника профтехосвіти стало в черговий раз днем підведення підсумків, нагородженням кращих у своїй справі спеціалістів.

         Усіх робітників профтехосвіти вітаємо з професійним святом! Усіх колег-педагогів вітаємо з Днем Учителя! Бажаємо здоровя, творчих успіхів, сімейного благополуччя та мирного неба над головою!

 

        

 

       

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.