Позакласна робота 2012 - 2013 н.р.

  Як подолати депресію

 

    

Ніхто в житті не застрахований від невдач, стресів, розчарувань. Ми сумуємо та радіємо, плачемо та посміхаємось, тобто – живемо. Складність сучасного світу призводить до того, що стреси стають постійними супутниками в житті людини, особливо в житті молоді.

     Із метою допомоги в рішенні таких проблем як соціальна адаптація, попередження стресів і депресій робітниками Дзержинського професійного ліцею бібліотекарем Хижняк О.Ю. та викладачем української мови та літератури Яценко О.О. спільно зі співробітниками центральної бібліотеки Панфіловою Л.О., Горовою О.В. для студентів було проведено годину запитань і відповідей «Як подолати депресію» , також був проведений відкритий захід "Ми вибираємо життя" викладачем інформатики Шмаль С. А. . На своєрідну акцію проти суїциду надихнули результати анкетування, проведеного серед учнів ліцею. Виявляється, вісімдесят відсотків підлітків вважають, що самогубство може бути виправданим. Невблаганні цифри і світової статистики : щороку кінчають життя самогубством понад мільйон молодих людей. У ході заходів обговорювалися проблемні ситуації, усі присутні ділилися думками, шукали вірних шляхів щодо вирішення проблемних ситуацій. Нікого не залишили байдужими відеоролики про подолання тяжких життєвих ситуацій у людських долях. Студентам були запропоновані тести «Пізнай себе», «Чи схильні ви до стресів?», а також пам’ятки «Поради другові», «Як запобігти стресів».

Слід пам’ятати, що всі труднощі нашого життя потрібно долати, а для цього ми повинні бути оптимістами, жити з вірою у свої сили.

  

                  

 

Україна пам’ятає голодомор

                             

У Дзержинському професійному ліцеї завідуючою бібліотекою-філіалом №2 Лукахіною В.М. і бібліотекарем ліцею Хижняк О.Ю. було проведено годину історії «Голгофа голодної смерті». Учням були представлені дослідження, документи, факти про страшні події тих років. Відеофільм з документальними фактами «Жити хочу, але не можу» продемонстрував, що злочини, скоєні під час голодомору в Україні, поза сумнівом, були злочинами проти людства.

 

               

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.