Позакласна робота 2013 - 2014 н.р.

 

День сміху
 

 Сьогодні, у День сміху, ліцей наповнився звуками жартівливих мелодій, жартами і сміхом. Перед входом у зал гостей розважають клоуни з мильними бульбашками, веселі кореспонденти збирають «Жарти дня» у всіх охочих. Кожною групою для конкурсу оформлено стінгазети. Ведучі вітають присутніх з веселим святом. Нагородження переможців КВН запропоновано журі, яке виносить велику коробку з тортами для учасників конкурсу. Нехай день цей веселий нині не скінчиться, нехай 1 квітня продовжується увесь тиждень.

               

                                                             

День святого Валентина

До дня Святого Валентина в Дзержинському професійному ліцеї було проведено позакласний захід «Зірка кохання не та на небі, вона у серці вашім є», який підготували майстер в/н Малкова Р.Б. викладач Макаренко І.М.

 Метою цього заходу було формування та розвиток в учнів позитивних емоцій, виховання поваги до жінки, почуття гідності, відповідальності за своїх рідних та близьких людей, уміння кохати та цінити почуття. У заході взяли участь учні 31 та 20 груп Архангельська Е., Шевченко А., Водяницький А., Кузовкіна Х., Катерінчік О.

 

 

                                            

 

                     

Зустрічаємо Новий 2014 рік

   

 Новий рік –одне з найулюбленіших свят. Новий рік – це пора мрій, здійснення бажань і приємних сюрпризів. Для всіх учнів професійно-технічних закладів участь у новорічних заходах – це свято, яке об'єднує та додає життю радості та позитиву. Але якщо би тільки це… Адже для учнів кожний рік, крім екзаменів, практики та бажаних канікул, приносить ще й багато нових вражень, емоцій і переживань!

 

    Ось і Дзержинський професійний ліцей урочисто й весело святкував надходження Нового 2014 року. Директор ліцею Чернобровкіна І.В. і голова профспілки ліцею Ржакова Л.І. звернулися до всіх присутніх із вітальним адресом. Учнів і педагогічний колектив ліцею прийшли привітати міський голова Слєпцов В.М., секретар міської ради Євсіков Ю.М., депутат міської ради Рибак І.А., генеральний директор ГП «Дзержинськвугілля» ЖитльонокД.М., директор із соціальних питань ГП «Дзержинськвугілля» Герт В.Д., головний бухгалтер ГП «Дзержинськвугілля» П’ятибрат О.В., голова територіальної організації ПРУПУ, депутат обласної ради Щербань В.П. Гості побажали всьму колективу та учням, щоб збулися всі їхні мрії та бажання й подарували проектор для навчального кабінету, принтер, а для учнів пільгової категорії, що мешкають у гуртожитку ліцею – плазмовий телевізор, фрукти й солодощі.

 

    Який же Новий рік без новорічної казки. Учні ліцею Селянин Валерій(гр.32), Тертичний Віталій (гр..19), Шишка Олександр, Шишка Андрій (гр..19), Катерінчік Олександра (гр..20), Кузовкіна Христина (гр10), Алексанова Тетяна (гр20), Чернишов Сергій (гр15), Кибец Сергій (гр..15), Аксьонова Наталія (гр20), Скорик Анастасія (гр20) подарували всім присутнім інсценовану «стару» казку на новий лад.

    Кожен, хто взяв участь у святковому заході або просто став свідком свята, пройнявся новорічним настроєм, повним радощі, теплоти й доброти.

 

    Нехай Новий 2014 рік подарує всім добробут, здійснення заповітної мрії, зміцнить віру в майбутнє, а успіх сприяє усім починанням завжди й у всьому. Новий рік завжди був символом надії на краще, тому нехай все добре, що радувало у цьому році, знайде своє продовження й у наступному. Бажаємо всім миру, злагоди, терпіння, добра, щастя й, звичайно ж, удачі!

 

         

 

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

 

Усі ми вже звикли, що 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Сьогодні ми, як і багато років тому не хочемо повірити в те, що проблема СНІДу і його наслідків стосується кожного.

    Викладачем хімії та біології Гозун Т.Г., викладачем спецтехнології Дехтяр Т.В. проведена інформаційна хвилина «Жити в світі, де є ВІЛ». Цей захід був підготований разом з учнями групи №21 Ткаченко Т., Ігнатко О., Ярмак О.

    Учні прослухали повідомлення щодо шляхів передачі ВІЛ-інфекції, засобів профілактики, перебігу хвороби СНІДу. Крім підвищення рівня інформованості й освіченості учнів із цієї проблеми, такі заходи допомагають формувати гуманне та толерантне ставлення до ВІЧ-інфікованих і хворих на СНІД, дбайливо ставитися до себе та довкілля.

 

                                                

 

День студента

     

 15 листопада в ДПЛ відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню студента, де учні дізналися про історію цього свята, про те, що з 17 листопада 1999 року, коли Л.Кучма підписав наказ про святкування Міжнародного Дня студента, його почали відзначати в Україні. Учні підготували вірші, привітання, пісні, відеоролики, слайди. У ході свята вони були дубльорами викладачів, після чого обмінялися думками та пропозиціями. 15 листопада в ДПЛ відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню студента, де учні дізналися про історію цього свята, про те, що з 17 листопада 1999 року, коли Л.Кучма підписав наказ про святкування Міжнародного Дня студента, його почали відзначати в Україні. Учні підготували вірші, привітання, пісні, відеоролики, слайди. У ході свята вони були дубльорами викладачів, після чого обмінялися думками та пропозиціями.

                 

                         

 

Екскурсія до музею ім. В.О.Разумова

     

1 листопада 2013 року учні ліцею відвідали музей мініатюрної книги ім. В.О. Разумова у м. Горлівка. Метою відвідування саме цього музею стало збагачення в екскурсантів знань про культуру рідного краю, що сприяє виховуванню патріотизму та почуття національної гідності, любові до рідного краю.

 

    У залах музею учні побачили, особисті речі майстра, мініатюрні книги, зроблені його руками, експозиції, присвячені Т.Г.Шевченку, О.С.Пушкіну, релігіям – православній та мусульманській та ін. Учням дуже сподобалася виставка мікро – книг, які за розміром не більше ніж 5+5 мм, але найбільше вразила експозиція мініатюр сучасних авторів, які співпрацюють з музеєм: «Сніговики», «Блоха», «Розписні яйця» та ін., які можна було побачити лише за допомогою мікроскопа. Шедевром екскурсії стала книга – пилинка, яка у 86 разів менша за макове зернятко.

 

    Відвідування музею мініатюрної книги залишило в серцях учнів незабутні враження, бо кожен із членів групи залишив у книзі відгуків тільки добрі слова, свої враження та побажання подальшого розвитку.

 

                    

                  

День українського козацтва

 Викладач історії Дмитрова Г.Л. провела з учнями І курсу позакласний захід, присвячений українському козацтву.

Учні підготували презентацію про лідерів козацтва, доповіді, цікаві факти про життя та боротьбу його ватажків.

                    

            

                                             

 

Екологічний фестиваль

    

15 травня 2013 року на базі Горлівського ВПУ відбувся «Екологічний фестиваль», у якому взяли участь учні групи № 20 Бузниченко В., Мінтенко Я., Мухіна М. Підготували цей захід викладач хімії Гозун Т.Г., заст. директора з ВихР Агаркова О.М., бібліотекар Хижняк О.

 

Метою фестивалю було виховання в учнів дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Міністерство освіти і науки нагородило Дзержинський професійний ліцей грамотою за представлений на фестивалі інформаційний павільйон.

 

               

Внимание! это сообщение появляется в Демо-версии.